+ Yorum Gönder
Tuning ve Modifiye ve Araçlar - Teknik Bilgiler Forumunda Toyota Auris 2013 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Toyota Auris 2013
  Toyota Auris 2013 ile ilgili bilgiler


  Toyota Auris 2013'ün özellikleri
  Yeni Toyota Auris, muhtemelen 2013 model yılıyla birlikte yollara çıkmış olacak. Bu yıl içerisinde tanıtılması beklenen otomobil geçtiğimiz günlerde kamuflajlarıyla görüntülendi. Ağır kamuflajlı olarak objektiflere yakalanan Auris, markanın yeni Yaris modeliyle benzer çizgilere sahip olacak gibi görünüyor. Güncel Auris’teki yuvarlak hatlar, yeni nesilde yerini daha sert çizgilere bırakabilir.


  Burdada gördüğünüz üzere yeni 2013 model Toyota Auris gene hatcback olarak konumunu koruduğu gibi gene şık ve oldukça geniş özelliklere sahip bir otomobildir.

  Avrupa pazarı için en iyi otomobillerindendir.2013 model Auris çok daha iyi ve geniş bir iç mekana sahip,burada nelerin kullanıldığını göz ardı edemiyeceksiniz. Gözünüzü alacak derecede bir iç dizayn.2013 model Auris Corolla ile aynı zamanda 2012nin son aylarına doğru piyasaya sürülecek.

  Yeni Auris bir çok markanın modelleri olan Focus , Elentra vb. araçlarla rekabet içinde olacağı gözüküyor.Aynı zamanda aracın Hibrit versiyonuda üretilecek hatta Avrupa’da kesin Hibrit model olacak fakat Türkiyeye belki zaman alabilir gelmesi.
 2. Acil

  Toyota Auris 2013 isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder