+ Yorum Gönder
Tuning ve Modifiye ve Araçlar - Teknik Bilgiler Forumunda Yeni Chevrolet Malibu İç Tasarım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Yeni Chevrolet Malibu İç Tasarım
  Yeni Chevrolet Malibu İç Tasarımı hakkında bilgi


  Yeni Chevrolet Malibu İç Tasarımı Nasıldır  Yeni Malibu’nun iç tasarımı, ferah, konforlu ve davetkar bir ortam sunmaktadır. Yepyeni çift kokpit tasarımı sayesinde günlük sürüşleri daha sofistike bir hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Yeni Malibu’da geniş bir mekan yaratılmıştır.

  Yeni Malibu’nun ön panel çevresinde kapı ve direksiyon üzerinde, metal, krom veya ahşap elemanlar dikkati çekmektedir. Buz mavisi iç ortam aydınlatması, gösterge paneli boyunca ve saklama ceplerinde mükemmel loş aydınlanma sağlar. Buz mavisi aydınlatma, yine buz mavisi Fransız kontrast dikişler, yumuşak dokulu yüzeyler ve izolasyon elemanları ile müşterilerin beklentilerini en üst seviyede karşılamak üzere tasarlanmıştır.

  Yeni Malibu, pekçok depolama alanına da sahiptir. Özellikle, 6 inc dokunmatik ekranlı radyonun arkasında yer alan geniş ve gizli bir bölmesi bulunur. Son teknolojilerden yararlanılmış, yeni renkli radyo sistemi ve navigasyon sistemi sunulacaktır.

  Dünya üzerinde Yeni Malibu almayı planlayan müşteriler, istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek 4-6 silindirli, 10 değişik motor seçeneği arasından seçimlerini yapabilecekler. Bunun yanısıra tüm benzinli ve dizel motorlar manuel veya otomatik şanzıman seçenekleri ile sunulacaktır.
 2. Acil

  Yeni Chevrolet Malibu İç Tasarım isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder