+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Hikayeleri Forumunda Sebebi Yokken Gidenlere Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Sebebi Yokken Gidenlere
  Sebebi Yokken Gidenlere


  Gitmek zorunda oldukları için gidenlere değil sözümaşkı oyun sananlarasadece kendilerinde yürek olduğunu sananlaraKendi mutluyken geride kalanları görmeyenlere gözü kör olanlara..


  Sizler aslasebepsiz yere gidişinizdenhavada kalmış bahanelerle terkedişinizden sonra arkanızda yalnız kalanların acıklı durumuna şaşırmayın.Anlayışsız ve duygusuz olanlarınızı gördüktanıyoruz.Biz gidişinizin ardından biz içi acıyanlarelbette bunu da atlatır ve tertemiz yüreğimizle bunları da aşarız.Ama siz bocalayın kararsızlığınızda ve ciddiyetsizliğinizde..


  Hele benim için ne cok ağlayan varpeşimden koşan ne cok diye hiç kibirlenmeyin.Öylelerinizi de gördük..Yalnızlık bir gün sizi öyle bir bulur ki kalabalıkta bile içinizde onu hissedersinizama o gün geldiğinde alaya aldıklarınız da olmayacak yanınızda artık..


  Gönlünüzü herkesin çekim kuvvetine vererekcanınızın istediğine istediğiniz zaman yakınlaşıpistediğiniz zaman uzaklaşıp terkederekbaşkalarının duygularını hesaba katmadan hareket edenlersize gelincebu yaptıklarınızı dünyayı etrafınızda döndürmek ve güçlü olmak sanmayın..Asıl güçlü olmak savaşabilmektir.Ama aciz olduğunuzu gördük..Çünkü gerçekten sevmenin ne olduğunu bilemezsiniz.


  Unutmayınböyle aşk oyunlarıyla zaman gecirenlerarkanızda bırakarak hiç uğruna terkettikleriniz kaybetmedi siz kaybettiniz.Ardınızda kocaman yürekleri bırakarak sahte heveslere koşmanız size elbet bir gün zarar verecek.


  Unutmayınkız ya da erkek olunsiz değilsiniz söz verip tutmayarak bıraktıklarınızı ağlatan..Sizlerin içlerinde açtığınız yaralardan dolayı gözyaşı döker onlarsize değil.O yaralar kapanmayacakbinbir sancıdanbunalımlar ve kaçışlardan sonra kapansa da her daim sizden sonra hayatlarına girenlere güvensizlik olarak gözüken yara izleri haline gelecek.İşte bunun için ağlar sebebsiz yere bıraktıklarınız


  Öyleyse anlayın bunu aşk oyunu oynayanlar..Geride gözleri yaşlı kalanlar değil SİZ sonsuza dek kaybettiniz!!!
 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Sebebi bazen hiç bir şey olmadığı halde gidenler vardır işte onlar zoruna gider ama bazen mecburen gitmesi gerekenlerde var işte o zamanlarda o kişileri anlamaya çalışmak en doğru şeydir.
+ Yorum Gönder