+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Yok aslında aşkların birbirinden farkı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Yok aslında aşkların birbirinden farkı
  Yok aslında aşkların birbirinden farkı


  yokaslndaaklarnbirbirin.jpg

  Biten aşkların ardından ağıt yakmak, “Neden bitti, neden terk edildim?” diye sorarak gözyaşı dökmek elbette hakkınız. Her zaman yazıyorum, bir acıyı bitirmenin yolu o acıyı dibine kadar yaşamaktan geçer. Acınızı yaşamaktan korkmayacaksınız. Cesurca üzerine gideceksiniz ve bir süre sonra göreceksiniz ki geçmiş ve bitmiş
  Ne diyor şarkısında Sezen Aksu, “Hiçbir acı sonsuza dek sürmez” Terk edilmeyi, aldatılmayı kendimize yakıştıramamamızın nedeni “Bu bana nasıl yapılır?” sorusudur. Hep şöyle söylenir, “Ama biz başkaydık, diğerlerinden farklıydık. Birbirimize karşı hep dürüsttük. Çok seviyorduk” Birbirinizi çok sevmenize kimsenin itirazı yok. Ancak bilmelisiniz ki siz başka değildiniz. Bir aşk nasıl yaşanırsa öyle yaşadınız. Mutlu oldunuz, üzüldünüz, özlediniz, seviştiniz, ağladınız, güldünüz, vs. vs Aşkınızın bitişi de farklı olmadı. Sadece bunu siz kabullenemiyorsunuz, hepsi o kadar.

  Mehmet Coşkundeniz
 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Bu yazıda anlatılmak istenen her aşkın aynı olduğunu ve birbirinden farklı olmadığını her sevenin aynı acıyı ya da aynı mutluluğu yaşadığını ve aynı zamanda terk edilenlerinde aynı duyguları yaşadığını anlatmaktadır.
+ Yorum Gönder