+ Yorum Gönder
Bahçe ve Bitki ve Bahçe ve Sebzeler Forumunda Detayların ardındaki gizli bahçe Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Detayların ardındaki gizli bahçe
  Detayların ardındaki gizli bahçe


  Bahçe severlerin dikkatine. Küçük detayların dekorasyondaki bütünleştirici özelliğinden faydalanarak istediğiniz dış mekanı yaratabilir, yaz aylarının keyfini size özel bu mekanda çıkarabilirsiniz.

  Geniş bir balkon, veranda ya da bahçeniz varsa, ilk işiniz orayı kendi tarzınızı kullanarak şekillendirmek olmalı. Unutmayın ki, bu mekan sıcak yaz aylarının vazgeçilmez adresi olacak.

  Bahçe, balkon ya da verandada 'botanik bahçesi' görünümü yaratmak için her türlü bitki ve iri desenlerden yararlanabilirsiniz. Geri kalanlar ise sadece detaylarda gizli. Kullanımınıza uygun olarak seçeceğiniz bir oturma grubuyla işe başlayıp aksesuarlarla kusursuz bir yaşam alanı hazırlayabilirsiniz.

  Aksesuarlardaki uyum: Farklı işlevlere sahip aksesuarların renk ve tarz uyumu, mekanda bütünlük oluşturmanızı sağlayacaktır.

  Aperatif keyfi: Kendiniz için veya misafirlerinize hazırlayacağınız sunumlarda şık ve kullanışlı aksesuarlardan yardım alın. Görsel anlamda başarılı bir sunum olacağı kesin.

  Keyif köşesi: Dış mekanınızda rahatınızın tam anlamıyla sağlanması, rahat bir oturma ünitesi ve bol bol yastığa bağlı. Tabii bir de serinlikte üzerinizi örtebileceğiniz değişik battaniyelere.

  Tatlı zamanı: Akşam üstü keyfini size tam anlamıyla yaşatacak kurabiyeler, kullanacağınız aksesuarlarla daha da tatlı bir hal alabilir.

  Mumsuz olmaz: Her dekorasyon stilinde kullanılan mumlar bahçede de yerlerini alıyor. Blok mumlar oldukça kullanışlı ve ekonomik. Birden fazla fitilli olanları ise daha çok aydınlık sağlıyor. Rüzgarsız geceler için ideal.

  Aydınlatmada eskiye dönüş: Bahçeniz için seçeceğiniz boy boy fenerler, ortama görsel zenginlik de katabilir.

  Gecenin vazgeçilmezi meşaleler: Bahçe aydınlatmasında mistik bir atmosfer yaratan bahçe meşaleleri, verdiği loş aydınlık ve görsel sıcaklıkla kusursuz bir dış mekan oluşturmanıza katkıda bulunabilir.

 2. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye

  Her insan kendisine göre bir zevki vardır bu yaptığı işlerde de kendini gösterebilir bahçede gizlenmiş bir estetik zevk veya bir detay varsa bu fark edildiğinde insanlar hem mutlu olur hemde biz bunu nasıl fark etmedik diyede hayret içerisinde kalırlar.
+ Yorum Gönder