+ Yorum Gönder
Bahçe ve Bitki ve Bahçe ve Sebzeler Forumunda Kış Bahçelerinde yapmamız gerekenler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Kış Bahçelerinde yapmamız gerekenler
  Kış Bahçelerinde Yapmamız Gerekenler Nelerdir?

  Kış Bahçelerinde yapmamız gerekenler.jpg
  Kışın bahçede yapılacak işler azalsa bile bitmiyor. Bu nedenle havanın izin verdiği ölçüde bahçe ile ilgilenmek şart. Üstelik kış, toprağınızı gözden geçirmek ve tüm yıl boyunca ekilecek tohumları düzenlemek için en ideal mevsim. Yağmurlu ve karlı kış günlerinde bile bahçenizdeki renkler yaşamınızın sevinç kaynağı olabilir.

  Kimi zaman kötü hava koşullarından dolayı evde oturup dışarıyı seyretmekten başka seçeneğiniz olmasa bile, bahçe ile ilgili yapılacak bir şeyler mutlaka bulabilirsiniz. İşte böyle zamanlarda, şöyle bir göz atacağınız bahçe kitapları sizde yepyeni fikirler oluşturabilir.

  Kimbilir, belki de dünyanın en eğlenceli işi, bahçenize farklı bir görünüm, size ise büyük bir aaaif verecektir

  Kışın bahçede yapılacak işler azalsa bile biaaa. Bu nedenle hava koşullarının izin verdiği ölçüde bahçe ile ilgilenmek şart. Üstelik kış, toprağı gözden geçirmek ve tüm yıl boyunca ekilecek tohumları düzenlemek için en ideal mevsim. Bahçenizin bahar güzelliklerini doyasıya yaşayabilmeniz, kışın yapacağınız hazırlıklara bağlı. 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Kış bahçelerini tasarlamak hassasiyet gerektirir. Kış bahçeleri bakım gerektiren bahçelerdir. Kış bahçelerinin topraklarının bakımına özen gösterilmelidir. Kış bahçeleri evinizin hem daha hoş görünmesini sağlarken pek çok bitkiyi de yetiştirme imkanı sunar.
+ Yorum Gönder