+ Yorum Gönder
Bahçe ve Bitki ve Bahçe ve Sebzeler Forumunda Bahçeler cennete dönüşecek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Bahçeler cennete dönüşecek
  Bahçeler Cennete Dönüşüyor

  Ürün çeşidi bakımından Türkiye'nin en büyük bahçe&teras mobilya mağazası olan Mudo Bahçe ve Teras, 2004 ilkbahar-yaz sezonu ürünleriyle evlerinizi cennete dönüştürecek. Geçen yıl açılan Mudo Bahçe ve Teras, bu sezon yenilenen koleksiyonlarıyla binlerce değişik ürünü bir arada bulabilme imkânı sağlıyor. Mudo Concept'in Marka Yöneticisi Selahattin Çıplak, "Yaklaşık bir yıldır buradaki ürün koleksiyonunu oluşturmaya çalışıyoruz, açılışını geçen yıl açılışını yapmıştık, bu yıl çok daha zengin bir koleksiyonla çıkmaya karar verdik. Biz marka olarak, sattığımız ürünlerle mutluluk vermeyi hedefliyoruz" diye konuşuyor.

  Bahçeler cennete dönüşecek1.jpg
  HER KITADAN ÜRÜN
  355 farklı markanın ürünlerini satan Mudo Bahçe ve Teras, bu ürünleri Fransa, Belçika, Hollanda, İngiltere, Endonezya, Tayvan, Tayland, Fas ve Amerika gibi farklı kıtaların ülkelerinden ithal ediyor. Mağazada satılan ürünlerin yüzde 95'ini ithal ürünler oluşturuyor. Mağazada teak, hardwood, rattan, ferforje, meşe, su sümbülü, muz lifi ve alüminyum ürün grupları satılıyor. Özellikle yaz ayları için ev içinin yanı sıra bahçe ve mobilya aksesuarları satan mağazada sadece bahçe için değil; havuz başı, veranda, teras ve balkonlar için uygun eşyalar bulmak da mümkün. "Her ölçüde ürünü burada satıyoruz. Dünyada bahçe ile ilgili ne olabilirse buraya getirmeye çalıştık. Her şey mümkün olduğu kadar sağlam, fonksiyonel, dayanıklı ve dekoratif olsun istiyoruz. Ürünleri alırken bu gözle alıyoruz bu yüzden dünyanın her yerini dolaştık" diyor Çıplak. Mudo Bahçe ve Teras mağazası, Mudo City mağazalarından farklı olarak tasarlanıyor. Mudo, iç mekan düzenlemelerinde, müşterilerine satın almayı düşündükleri ürünleri gerçek hayatta nasıl kullanacaklarını gösteren temalar belirleyerek, ürünlere uygun tasarımlar yaratıyor. İçerisinde yaklaşık 15 bin adet ürünün sergilendiği mağazada çeşitliliği yansıtmak amacıyla oluşturulan iç mekân düzenlemelerinde, ürünler bir butik fuar anlayışı içinde sunuluyor. Mağazada birçok ürün dekoratif amaçlı kullanılıyor gibi görünse de her şey satılık. Teak ve rattan ürün grupları en çok satılan ürün gruplarının başında geliyor. Hasır oturma grupları, çeşitli tür ve malzemelerde yemek masaları, sandalyeler, şezlonglar, dolaplar, şemsiyeler, hamaklar,sepetler, mumlar, saksılar, kovalar, sulaklar, barbeküler ve daha binlerce ürünü Mudo'da uygun fiyatlara bulmak mümkün. "Geçen sene buraya gelip alışveriş yapanların bu sene buraya gelip yeni şeylerle karşılaşacaklarına çok eminim" diyen Mudo Concept Marka Yöneticisi Selahattin Çıplak, bu seneki koleksiyonlarında yeni bahçe ve plaj mobilyalarında yeni ürünlerin göze çarptığını söylüyor. Sallanabilir şezlong da bu ürünlerden bir tanesi. aaaal gövdeli gergin tekstil kumaşının kullanıldığını şezlong ile sallanırken bir yandan da güneşlenmek mümkün. Bahçe ve plaj mobilyalarında çıkartılabilen tekstil ürünlerin kullanılması, bu kumaşlarda istenilen renk ve deseni seçme olanağı sunuyor.

  UCUZ,SAĞLAM VE DAYANIKLI
  Mağazadaki ürünlerin fiyatları ise piyasaya oranla oldukça uygun. "Ürünler ucuz, sağlam ve dayanıklı olsun istediğimiz için ürünlerin en iyisini nerede bulabiliriz diye çok araştırma yaptık. Piyasaya baktığınız zaman bahçe ürünleri satan markalar arasında bizim fiyatlarımız oldukça uygun" diyor Çıplak. Mudo Bahçe ve Teras'ta 2 milyon liraya kokulu mum alınabilirken, bin 200 dolara teak masa da almak mümkün. Mağaza, sadece evlere yönelik satış yapmıyor. Ürünler içerisinde restoran, bar, otel, cafe veya plajlara özel ürün grupları da bulunuyor. Bu tür satışlarda ise özel indirimler uygulanıyor.

  Seçimde özgürlük
  Farklı kıtalardan değişik tasarımları bir araya getiren Mudo Bahçe ve Teras, seçilen koltuk ve bahçe takımlarının birçoğunda kumaş ve renk seçme özgürlüğü sağlıyor. Her türlü bahçe aksesuarının bulunabildiği mağazada yeni sezonun tüm ürün gruplarını bulmak mümkün. 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Çok güzel bahçelere sahip olmak isteyenler bahçelerine biraz özen ve çaba göstererek bunu sağlayabilirler. Bahçelerinizde çiçek yetiştirerek daha hoş bir görüntüye sahip bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Bahçede yetiştirmek için pek çok yerden çiçek satın alabilirsiniz.
+ Yorum Gönder