+ Yorum Gönder
Bahçe ve Bitki ve Bahçe ve Sebzeler Forumunda Kış Bahçesi Sistemleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Kış Bahçesi Sistemleri
  Kış Bahçesi Sistemleri Hakkında Bilgi

  Kış bahçesi her eve, her bahçeye mekana uygun tasarlanıp uygulanabilmektedir. Kış Bahçesi sistemleri ile mekanlarınızın çehresini tamamen değişecek. Kış bahçesi sistemleri size ayrıca enerjiden tasarruf imkanı sunmaktadır. Güneş panelleri sayesinde sadece estetik ve kusursuz alanlara değil ayrıca enerji tasarrufuna kavuşursunuz.

  Mevsimlerden etkilenmeden mekanlarınızı kullanmanıza yardımcı bir sistemdir. İster bahçenizde İster çatınızda PVC & ve alüminyumdan yapılan kapalı ve camlı mekanlara kış bahçesi denir. Kış bahçesi avrupada kullanılan bir üründür. Ülkemize son bir kaç yılda gelmiştir. Kış bahçesinin çok değişik modelleri ve türleri vardır.

  uzaktan-kumandali-acilir-tavan.jpg

  Uzaktan kumandalı açılır tavan kış bahçesi ve sabit tavan kış bahçesi seçenekleri mevcuttur.

  Kış Bahçesi Nedir ?
  Müstakil evinizin veya Villanızın en güzel bölümü olan bahcelere acılan ferah bir mekandır. Kış Bahçesi Cam Kapama Sistemimiz; Doğayla iç içe olan mekanınızın her mevsim huzurlu ve sessiz sadece kahvenizi yudumlarken doğanın ferahlığını hissedeceğiniz yaşam alanlarına dönüştürmektedir. 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Kış bahçeleri daha çok kapalı ortamlarda düzenlenmektedir.Kış bahçeleri düzenlemek istiyorsanız balkonunuzu camla kapatarak ve gerektiği kadar ışık almasına ve nem almasına fırsat vererek balkonu kış bahçesine çevirebilirsiniz. Kış bahçelerinde çiçek yetiştirebileceğiniz gibi sebzede yetiştirebilirsiniz.
+ Yorum Gönder