+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Egzersize başlarken nelere dikkat edilmeli Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Egzersize başlarken nelere dikkat edilmeli
  Egzersize başlarken nelere dikkat edilmeli kısaca Egzersize nasıl başlanması gerekir egzersiz insanların vücutlarını nasıl etkiler bana bu konuda bilgi verebilir misiniz. Egzersiz konusunda bana bilgi verebilir misiniz? 2. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye

  Egzersize başlarken nelere dikkat edilmeli

  Egzersize başlarken nelere dikkat edilmeli hakkında bilgi  Vücudunuzu sıkılaştırmak ve sağlığınızı korumak için nasıl egzersiz yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? İnsanların birçoğu bu konudan bihaber. Bir egzersiz programına başlamak ve devam etmek için bazı özel stratejileri bilmemiz lazım gibi görünüyor. Ya da bize yardımcı olacak bizi motive edecek bir spor hocasına ihtiyacımız var.

  Kronik hastalığı olan yetişkinler davranış değiştirme stratejileri eğitimi aldıklarında hareketlilik seviyeleri direkt artmış. Araştırmaya göre bu yetişkinlere egzersiz hakkında bilgilerini ya da inançlarını değiştirecek bir şey söylenmemiş.

 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  Egzersiz yapan insanlar yada yapmayı düşünenler öncelikle ısınma hareketleri ile başlamalı ve daha sonra asıl hareketlere geçmelidirler. Egzersiz yapacak kişiler önceleri hareketleri az sayıda yapmalı zamanla hareket sayısını arttırmalıdırlar. Egzersiz yapıldıktan sonra esneme hareketleri yapılarak insanlar vücutlarını dinlendirmelidirler.
+ Yorum Gönder