+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Almanya'da dil eğitimi almak istersem dil kursuna ne kadar devam etmem gerekiyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Almanya'da dil eğitimi almak istersem dil kursuna ne kadar devam etmem gerekiyor
  Almanya'da dil eğitimi almak istersem dil kursuna ne kadar devam etmem gerekiyor. bunun dışında gideceğim bu dil kursuna tam olarak ne kadar bir ücret ödemem gerekiyor. ve son olarak bana almanya da gidebileceğim bir kaç kurs önerebilir misiniz. 2. Gülden
  Devamlı Üye

  Almanya'da dil eğitimi almak istersem dil kursuna ne kadar devam etmem gerekiyor
  Hiç veya çok az Almanca bilenler Almanya'da dil eğitimini tamamlayıp, ileri düzey Almanca bilgisini gösteren bir Sertifika alabilmek için yaklaşık bir yıl boyunca dil kursuna devam etmelidir. Dil eğitimi vizesi ile giden bu kişiler vizeyi daha sonra, üniversiteden kesin kabul aldıkları takdirde, genel öğrenci vizesine dönüştürebilirler.
 3. cassano238
  Yeni Üye
  Almanyada dil eğitimleriyle uğraşıcağınıza gidin turkiyede infolang dil okulları gbi kaliteli bir kursa emınım cok daha fazla sey ogrenırsınız..Hı ama amacım ogrenmekden cok gezmek farklı br hayat yaşamak da dıyosanız bilemem tabii.
 4. Nesrin
  Devamlı Üye
  Bilindiği gibi bir ülkede yaşayabilmek için öncelikle o ülkenin ana dili bilinmelidir. bunun için diyelim ki almanyaya yaşamak için gittiniz o zaman ya almanya da yada türkiye de almanca kursu veren yerlere gitmeniz gerekir. ki bence bu çok yararlı olan bir şeydir.

+ Yorum Gönder