+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Bilim ve Teknoloji Forumunda Angry Birds Uzaya Gidiyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Angry Birds Uzaya Gidiyor
  Angry Birds Uzaya Gidiyor

  angrybirdsuzayagidiyor1.jpg

  Samsung Electronics ve Rovio yakın zamanda pazara sunulacak Angry Birds Space Oyununda işbirliği yapacaklarını duyurdu.

  Akıllı mobil cihazların lider ismi ile mobil Oyunların öncüsü; dünyanın en başarılı mobil Oyununun, en yeni bölümünü sunmak üzere ortaklık kurdu. Stratejik ortaklığın parçası olarak Samsung ve Rovio, Samsung'un akıllı mobil cihazlarının ve Rovio'nun yakında gelecek yeni Oyununun tanıtımında işbirliği yapacaklar.

  Angry Birds, daha önce hiçbir kuşun gitmediği yerlere cesaretle gitmek, düşük yer çekiminde ve tamamen yeni ve hiç görülmemiş dünyalarda bir kurtarma görevini yerine getirmek için hazırlık yapıyorlar. Rovio, Samsung ve tüm dünyada tanınan GALAXY akıllı telefonları ve tabletleriyle çalışarak, hayranları için özel bir içerik ve fantastik bir macera hazırlıyor.

  Samsung GALAXY Note ile özellikle Angry Birds Oyununu hareket halinde oynamak artık daha keyifli: Canlı ve büyük 5,3 inç HD Super AMOLED ekran ve güçlü, 1.4 GHz'lik çift çekirdek işlemci ile inanılmaz derecede hızlı ve zevkli bir Oyun deneyimi sunuyor.

  Samsung Electronics Mobil Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Younghee Lee konuşmasında, "Yeni Angry Bird Space Oyununun lansmanına resmi mobil ortak olarak katılmaktan büyük heyecan duyuyoruz. The Angry Birds Oyunları pek çok akıllı telefon kullanıcısının her gün oynadığı en popüler içerikler arasında bulunuyor. Samsung GALAXY Note, sahip olduğu geniş ve kristal netliğindeki ekranı, üstün grafik performansı ve hızlı işlemcisiyle mobil Oyun deneyimi için en uygun cihaz olduğunu ortaya koyuyor" dedi.

  Rovio Franchise Geliştirme Başkan Yardımcırı Ville Heijari ise; "Angry Birds Space muhtemelen Rovio'nun şimdiye kadarki en büyük ürün lansmanı olacak ve bu çıkışta Samsung ile ortaklık yapmak bize heyecan veriyor. Angry Birds Space, Samsung'un akıllı telefonları için mükemmel bir arkadaş olacak ve Samsung GALAXY Note; Oyunun zengin detaylarını ve entrikalarla örülü kurgusunu tümüyle gösterecektir" açıklamasını yaptı.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Angry bird yapıldığı günden itibaren çok fazla oynanma m rekorları kıran bir oyundur. bu oyunu bir çok leveli ve bir çook farklı yerlerde gerçekleştiği türleri vardır. son olarak angry birds oyunun yeni bölümü uzay olmuştur.
+ Yorum Gönder