+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Bilim ve Teknoloji Forumunda Çin'in Hilesini Hacker Buldu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Çin'in Hilesini Hacker Buldu
  Çin'in Hilesini Hacker Buldu

  Olimpiyatlarda altın madalya kazanan Çinli jimnastikçi He Kexin'in gerçek yaşı ile ilgili tartışmalara son noktayı bir hacker koydu. İşte resmi delil niteliğindeki o belgeler!
  Pekin Olimpiyatları'nda asimetrik paralel jimnastik müsabakalarında altın madalya alan Çinli jimnastikçi He Kexin'in yasal yaş sınırının altında olduğu iddiaları büyük tartışmalara sebep olmuştu. Resmi olarak 1992 doğumlu görünen ve 16 yaş sınırında bulunan He Kexin'in gerçek yaşını, Stryde Hax kod adlı bir hacker ortaya çıkardı.

  Deliller Baidu'nun Önbelleğinde

  Gerçek adı Mike Walker olan hacker, Google aramalarında resmi kayıtların silindiğini fark edince, Çin'in ünlü arama motoru Baidu'nun ön belleğine ulaşarak He Kexin'in 1994 doğumlu olduğunu ortaya çıkardı. Üstelik bu sayfalar, General Sports Administration of Sport of China tarafından yayınladığı için resmi belge niteliği taşıyor. Bakalım He Kexin ile ilgili yapılan soruşturmalarda bu delillerin etkisi ne yönde olacak.
 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Olimpiyatlarda birinci olan ve madalya kazanan Çinli jimnastikçinin gerçek yaşını bir hacker buldu. Hacker çinli jimnastikçinin yasal yaş sınırlarının altında olduğunu bilgisayarındaki bilgileri hackerleyerek öğrenmiştir.
+ Yorum Gönder