+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Bilim ve Teknoloji Forumunda Nikon Direkten Döndü Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Nikon Direkten Döndü
  Nikon Direkten Döndü


  Bu dev şirketin yaptıkları, "Facebook işte böyle kullanılmaz" dedirtecek kadar şaşırtıcı
  Facebook büyük kitlelere ulaşmak için şüphesiz etkili bir çözüm. Fakat ulaşılan kitleyi kontrol atlında tutmak ve onlarla iyi geçinmek düşündüğünüzden daha zor. Bu duruma harika bir örnekse, geçtiğimiz günlerde Nikon USA'in kendi hayran sayfasında meydana geldi.

  Normalde Facebook sayfalarında yazılan her bir yorum, alakalı kişi veya firmayı olumlu yönde etkiler. Yaptığınız yorum belki 1, 072 kere paylaşılmış, 2, 703 kere cevaplanmış ve 1, 618 kişi tarafından beğenilmiştir. Yine de bütün bu rakamlara karşın her şey istediğiniz gibi gitmeye bilir; tıpkı Nikon'un başına geldiği gibi.

  Nikon ABD, Facebook sayfasından yaptığı bir açıklamada şu sözlere yer verdi. "Bir fotoğrafçı kullandığı ekipman kadar kalitelidir. Kullandığı doğru lensler sayesindeyse sonsuza kadar kaliteli fotoğraflar çekebilir!" Bu sözlerin arından yapılan binlerce yoruma biraz yakından bakınca birçoğunun eleştiri dolu olduğunu gören Nikon ise ne yapacağını şaşırdı. Bütün marifetin doğru cihazı kullanmakta olduğuna ve kullanıcının yeteneğinin bir önemi olmadığını ima etmiş bulunan Nikon, yaptığı bu gaf'ı hızlıca düzeltmeye çalıştı
 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Nikon çok büyük bir şirkettir sosyal paylaşım sitelerinin kullanımının hem olumu sonuçlar hemde olumsuz sonuçlara neden olduğunu söylemektedir. Nikon firması çekilen fotoğraflarda kullanılan ekipmanlarının kalitesine dikkat çekti.
+ Yorum Gönder