+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Bilim ve Teknoloji Forumunda DVD'lerinizi Kolayca Yazın Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  DVD'lerinizi Kolayca Yazın
  DVD'lerinizi Kolayca Yazın


  Ücretsiz bir program olan ve Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 altında sorunsuz bir şekilde çalışabilen InfraRecorder'in hem masaüstü hem de taşınabilir 32-bit ve 64-bit sürümleri bulunuyor.
  20 farklı dilde kullanılabilen ve açık kaynak kodlu bir program olan InfraRecorder'ın temel özelliklerine isterseniz göz atalım:

  Tekrar yazılabilir diskleri (CD/DVD RW) destekleyen program ile çift katmanlı DVD'lere de yazım işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. ISO ve BIN/CUE kalıplarını da disklere yazabilen program, CD'den CD'ye veya DVD'den DVD'ye simültane yazım işlemini yapabiliyor.

  Yazma işlemine başlamak için önce programı açın ve File altında New Project (yeni proje) butonuna girerek yeni bir dosya açın. Eğer elinizde hazır kalıp varsa (ISO dosyaları gibi), bu durumda yine File'a girerek var olan bir projeyi de seçebilmeniz mümkün.
 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Windows 7, Windows XP, Windows vista gibi yazılımlar hem bedava bilgisayarınıza yükleyebiliyor hemde rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Yazılımlar sayesinde DVD lere CDlere yazılımları yükleyebilirsiniz.
+ Yorum Gönder