+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Bilim ve Teknoloji Forumunda Dünyayı kurtarmak için son şans Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Dünyayı kurtarmak için son şans
  Dünyayı kurtarmak için son şans hakkında bilgi

  Dünya Doğal Hayatı Fonu (WWF), dünyanın iklim değişikliği felaketine uğraması için 5 yılın bulunduğunu belirterek, hükümetlere, karbon emisyonlarını azaltarak gidişatı tersine çevirmek için harekete geçmeleri için 2012’ye kadar zamanları olduğu uyarısında bulundu.

  Sky News’un internet sitesindeki habere göre, kuruluşun yetkililerinden James Leape, "olumlu değişikliğin tohumlarını ekebilmemiz için küçük bir zaman dilimimiz var ve bu süre önümüzdeki 5 yıl" diyerek bu süreyi heba etmemek gerektiğini belirtti.

  WWF’nin "2050 İçin Vizyonlar" raporunda, hükümetler bunu yapmazlarsa "gelecek kuşakların, harekete geçme yeteneksizliğinin yol açtığı güçlüklerle yaşamak zorunda kalacakları" belirtildi.

  WWF’nin İngiltere iklim değişiklikleri programı sorumlusu Keith Allott da iklim değişikliğinin çapının göz korkutucu olmasına karşın, acilen harekete geçilmesi halinde bu gidişatın durdurulabileceğini söyledi.
 2. Özberk
  Yeni Üye

  insanoğlu var olduğu günden beriçevresine ve soğaya zarar vermektedir verdiği bu zarar yetmezmiş gibi hayvanların ve bitkilerin nesillerinin tükenmesinide sağladılar çok geçte olsa insanlar hayvanları korumak için bir kuruluş kurdu. bu kuruluşun adı ; dünya doğal hayatı fonu
+ Yorum Gönder