+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Bulaşıcı Hastalıklar Forumunda SEDEF HASTALIĞI nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  SEDEF HASTALIĞI nedir
  SEDEF HASTALIĞI HAKKINDA BİLGİ

  Sebebi bilinmeyen,nükslerle seyreden,ömür boyu süren bir cilt hastalığıdır.Genellikle bir stress olayıyla başlar.Üzeri sert kırmızı ya da beyaz yaralar şeklinde ortaya çıkar.En sık dirsek ve dizde görülmekle birlikte vücudun her yerinde yerleşebilir.
 2. Ziyaretçi

  sedef hastalığı tedavisi

  Sedef hastalığı (psoriasis) cilt hücrelerinin çok hızlı bir şekilde yenilenmelerine neden olan ve özellikle cilt hücrelerinin devamlı olarak oluşturduğu yerlerde pul pul dökülmeler kırmızı plakalar şeklinde kendini gösteren insan yaşamını olumsuz yönde etkileyen bir problemdir. Nedeni tam olarak bilinmemekle birlikte ne yazıkki tıbben geliştirilmiş bir tedavi şekli yoktur.
  Herbalist Turgut bey cilt lekelerini giderme için bitkisel bir ürün üzerinde çalışırken sedef ve egzamanın giderilmesi yönünde olumlu etkilerini keşfeder bu konu üzerinde yoğunlaşarak uzun bir çalışma sonucunda tamamen bitki ekstirelerin karışımından oluşan sedef ve egzamayı gidermeye karşı bu kürü geliştiririr.
  Düzenli kullanım sonunda aşama aşama sedef ve lezyonlarını nasıl iyileştirdiğini bu kürü uygulayarak olumlu sonuçlar alan kişilerden dinleyebilirsiniz,
  Turgut beyin önermiş olduğu bu kür sedef yaraları üzerinde aktifleşerek derinin florasını düzenleyip normal cilt gelişimini sağlamaktadır,
  Önemli olan alınan başarılı sonuçlar bitki ekstrilerenin içerisinde bulunan aktif maddeler derinlemesine işleyerek cilt hücrelerini uyarıp normal işleyişine kavuşmasını sağlamaktadır sedefli bölgeyi temizleyerek dıştan içe doğru bir iyileşme gözlenmektedir.
  Kullananlardan aldığımız bilgilere göre ve gözlemlerimize göre etkisini 12 günde görmeye başlayanda var 21 günde görmeye başlayanda var iyileşme süreci sedefin şiddetine ve zamanına göre gelişme kaydetmektedir şiddetli ve uzun süreçte gelişme kaydetmektedir. Sedef problemi yaşayanlar biraz daha uzun süre çaba sarf edebiliyor.
  Sizde sedefin yaşam kalitenizin olumsuz yönde etkileyen problemlerden kurtulmak istiyorsanız Herbalist Turgut beye kulak verin kürü düzenli bir şekilde uygulayın sosyal hayata tekrar merhaba deyiniz.
  NOT ücretsiz numunelerimizden isteyin, sedefli bölgenin küçük ve bağımsız bir bölgesinde deneyin gelişmeleri kendi gözlerizle görün, kararı siz verin, sağlıklı bir yaşam dileğiyle
 3. Buğlem
  Devamlı Üye
  Sedef deri hastalıklarının en önemlilerinden olup sık rastlanılan bir rahatsızlıktır.Deri örtüsünün olduğu tüm bölgeleri tutabilir. Saçlı deride, tırnakta, elde, ayakta, dizde, kısaca tepeden tırnağa bütün vücudu etkileyebilir.Ancak şiddeti kişiden kişiye değişir.
+ Yorum Gönder