+ Yorum Gönder
Takı Modası ve Değerli Taşlar Forumunda Gelinliği Tamamlayacak Aksesuar: Pırlanta Takılar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Gelinliği Tamamlayacak Aksesuar: Pırlanta Takılar
  Gelinliği Tamamlayacak Pırlanta Aksesuarlar

  Gelinliğinizi aldınız. Ayakkabınız, çiçek buketiniz de tamam. Peki ya takılarınız?


  Pırlanta Takılar1.jpg

  Bir düğününün olmazsa olmazı gelinlik, gelinliğin tamamlayıcısı ise aksesuarlardır. Gelinliğinizin modeli, düğününüzün konsepti tüm etkenler takı seçiminizi etkileyebilir. Gelinliğinizin modeli ile uyumlu takılar seçmek sizin güzelliğinizi öne çıkaracak minik ama çok önemli ayrıntılardır.

  Seçtiğiniz takıları bir ömür boyu kullanmalısınız. Fazla gösterişli takılar hem sizi geri plana atar, hem de her zaman kullanamazsınız. Gelinlik buketinizle bütünleşen zarif bir yüzük ya da bileklik, saç stilinize uygun küpeler, gelinliğinizin yakasını vurgulayacak bir kolye büyüleyici detaylardır.

  İşlemeli bir gelinlik tercih ettiyseniz takı konusunda sadeliğe yönelmelisiniz. Tektaş bir kolye ve küpe kombini yapabilirsiniz.

  Sade bir gelinliğiniz var ise sadeliğinizi gölgelemeyecek çok gösterişli olmayan takıları tercih edin.  Gelinliğinizin modeli straplez ve hafif dekolteyse tria pırlanta kolye takarak hem kendinizi hem de gelinliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

  Başka bir önemli detayda, damadın geline hediye olarak takacağı takıdır. Hediyeler aileden aileye farklılık gösterse de bu gibi durumlarda ilk akla gelen hoş bir yüzüktür. Bu yüzük göz alıcı bir tektaş ’da olabilir, alımlı bir yakut veya göz alıcı bir safir de… 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Gelinler evlenirken ne takacaklarına karar vermekte çok sıkıntı çekmektedir. gelinlik ile bütünlük sağlayacak inci takılar yada yada pırlanta takılar ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Gelinler takacakları şık takılar ile kendilerinden yıllaca söz ettirebilirler.
+ Yorum Gönder