+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Dekorasyon Forumunda Düğün Dekorasyonunda Çiçeğin Gücü Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Zeyneb
  Bayan Üye

  Düğün Dekorasyonunda Çiçeğin Gücü
  Düğün Dekorasyonlarında Çiçeğin Etkisi

  Düğün dekorasyonunda çiçeğin sizin için ne kadar önemli olduğunu sorgulayın. Eğer cevabınız ”ÇOK” ise şimdiden düğün dekorasyonunuzu planlamaya başlayın. Çünkü çiçek oldukça detay isteyen bir dekor ögesidir ona göre dikkatli olun.

  Örneğin, ilkbahar mevsiminde evlenecekseniz hayalinizdeki dekoru elde etmeniz kolay olacaktır. Farklı mevsimlerde biraz daha çaba sarf etmeniz gerekebilir.

  Klasik mekanlarla örtüşen çiçekler için ayıracağınız bütçe de oldukça önemli. Çok harcamaktan sakınmanın yollarını gözetin. Her yeri çiçeklerle donatmaktansa belli spot alanları önemseyin. Bu sayede kraliçe cüzdanınıza sahip olmasanız da mükemmel sonuçlar elde edeceğinizi göreceksiniz.

  d-n-dekorasyonunda-i-e-in-g-c-2.jpgd-n-dekorasyonunda-i-e-in-g-c-3.jpgDüğün Dekorasyonunda Çiçeğin Gücü4.jpgDüğün Dekorasyonunda Çiçeğin Gücü5.jpg
 2. Sultan
  Devamlı Üye

  Düğün dekorasyonunda çiçeğin olması en önemli süse eşyalarından biridir. Çiçek düğünleri süslemek için en güzel eşyalardan biridir.Düğünlerde bütün masalarda bulunması gereken bir süsleme eşyasıdır.
+ Yorum Gönder