+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Diyet ve Beslenme Forumunda Greyfurt diyeti işe yarıyor mu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Greyfurt diyeti işe yarıyor mu
  Greyfurt diyeti işe yarıyor mu kısaca açıkla 2. Ebru
  Devamlı Üye


  GREYFURT DİYETİ

  Eski ihtişamı olmasa da bir dönemin Hollywood yıldızı. Hem hızlı, hem etkili. İşte size greyfurt diyeti. Bakalım greyfurt diyeti işe yarıyor mu.

  Kimi form tutmak ister, kimi incecik dal olmak, kimiyse sadece sağlığına kavuşmak. Ancak hepsinin hedefi bir: zayıflamak. Hal böyle olunca da ortada yüzlerce diyet yöntemi dolanıyor. Bazısı işe yarıyor, bazısı hüsrana boğuyor. Ancak bunların arasında bir tanesi var ki hem doktorlar, hem de diyetçiler arasında popülerliğini hiç kaybetmiyor. “Ne ki bu?” dediğinizi duyar gibiyiz. Cevap size tanıdık. Bu hepimizin bildiği greyfurt diyeti.

  Greyfurt diyeti şimdilerde bu isimle tanınıyor. Ancak zamanının Hollywood yıldızlarından. Özellikle ilk patladığı 1930’lu yıllarda ona Hollywood diyeti demişler. Bu ışıltının nedeniyse kısa vadede, hızlı bir şekilde inceltmesi. Yani tıpkı aktrislerin istediği gibi.

  Öncelerde aktrisler arasında popüler olan greyfurt diyeti sonradan halkın arasına karıştı. Büyük bir ilgi gördü. Kulaktan kulağa dolandı. Hemen herkes bu yeni Hollywood diyetinin büyüsüne kapıldı. Büyü zamanla gücünü kaybetti, sonra unutuldu gitti. Ancak 1980’li yıllarda tekrar hatırlandı ve hala daha popülerliğini koruyor. Şimdi gelin yıllardır markette pazarda greyfurt bırakmayan bu popülerliğin altında yatan sırlara bakalım.

+ Yorum Gönder