+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Alev Alev Dizi Tanıtımı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Alev Alev Dizi Tanıtımı
  Alev Alev Dizi Tanıtımı


  Alev Alev.jpg

  İlk adı ‘Bodrum’da Aşk’ olan dizinin çekimleri için Bodrum’da hikayeye uygun balıkçı kasabası bulunamadı. O yüzden şu günlerde dizinin adının ve çekim mekanının değiştirilmesi gündemde. Dizide İlker İnanoğlu ve Hande Soral zengin bir ailenin çocuklarını, Berk Oktay ise Rojda Demirer ile nişanlı kaptanı oynayacak.Yakışıklı tur kaptanı Murat'la (Berk Oktay) babası gibi balıkçılık yapan güzel Alev (Rojda Demirer) evlilik hazırlığı yapan iki sevgilidir. Düğün hazırlıklarının sürdüğü bir dönemde Murat, çok cazip bir iş teklifi alır.
  Ünlü yönetmen Halit Refiğ’in çektiği Gülşen Bubikoğlu, Tarık Akan, Cüneyt Arkın ve Çiğdem Tunç’un oynadığı filmin dizi versiyonunda İlker İnanoğlu, Hande Soral, Rojda Demirer ve Berk Oktay rol alacak.
  Dizi Eylül'de atv ekranlarında yer alıcak 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Alev alev dizisin de İlker İnanoğlu ve Hande Soral zengin bir ailenin çocuklarını, Berk Oktay ise Rojda Demirer ile nişanlı kaptanı oynayacak.Yakışıklı tur kaptanı Murat'la babası gibi balıkçılık yapan güzel Alev evlilik hazırlığı yapan iki sevgilidir. Evlilik hazırlıkları yapılırken murat bir iş teklifi alır ve bununla devam eden süreç anlatılmaktadır.
+ Yorum Gönder


alevalevdizi