+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Sudan Bıkmış Balıklar Dizisi Konusu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Sudan Bıkmış Balıklar Dizisi Konusu
  Sudan Bıkmış Balıklar Dizisi Konusu


  Selim, yaşamının merkezinde müzik olan, özgür ruhlu ve isyankar bir gençtir. Ailesi onun sorumluluk sahibi olmasını isteseler de, o özgürlüğünden taviz vermez.

  Sudan Bıkmış Balıklar.jpg

  Selim, o yaz lokantalara sebze meyve temin eden kasabanın yerlilerinden Hüseyin’in kızı Zeynep ile tanışır. Ve tutkulu ve hesapsız bir aşk başlar aralarında. Ancak küçük kasabanın baskıcı yapısı ve Selim’in geride bıraktığı hayat, rahatça yaşamalarını engeller bu aşkı. Ve bir gün Selim, Kaş’tan ayrılmak zorunda kalır. Geride bıraktığı Zeynep’i ne kadar yaraladığını bilmeden. Tekrar döndüğündeyse ne Zeynep ve ailesini bulabilir, ne de onlardan bir iz.

  İki gencin yolları aylar sonra İstanbul’da, üniversitede tekrar kesişir. Ancak aradan geçen zaman yaraları iyileştirmemiş, derinleştirmiştir. Bir süre sonra Zeynep, babası ve idealleriyle, Selim ve aşk arasında kalır. Selim'se müzik aşkı ve Zeynep arasında. İkisinin de yapacakları seçim, yaşamlarını geri dönülmez bir yola sürükleyecektir Ama genede vazgeçemezler birbirlerinden. 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Selim özgür ruhlu isyankar bir gençtir gittiği kasabada zeynep ile tanışır ve araların da aşk başlar fakat selimin zengin olması durumun da ikisinin yolları ayrılır daha sonra gittiği üniversitede yine karşılaşırlar ve birbirlerine kırgın olsalar bile birbirlerini çok sevmekte olan iki aşığın hikayesi anlatılmaktadır.
+ Yorum Gönder