+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Kankalara Arkadaşlara Sevgi Sözleri 2011 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Kankalara Arkadaşlara Sevgi Sözleri 2011
  Kankalara Arkadaşlara Sevgi Sözleri arkadaşlarınıza kankalarınıza söyleyebileceğiniz en güzel söz en iyi arkadaşım veya en iyi dostum demeniz en doğrusu olduğunu düşünüyorum.

  Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

  Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

  Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

  Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

  Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları? 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Arkadaşlık çok önemlidir. İnsanlar arkadaşları ile dertlerini, üzüntülerini, mutluluklarını ve sevinçlerini paylaşır. insanlar arasında bazen istemeseler de bir takım kırgınlıklar olmaktadır. İki arkadaş arasında yaşanılan anlaşmazlıklar çoğu zaman arkadaşlar arasında bazen birbirlerine zarar verme noktasına ulaşmaktadır. İki arkadaş arasında konuşulanlar her ne olursa olsun başkaları ile paylaşılmamalıdır.
+ Yorum Gönder


kankaya sevgi sözleri,  arkadaşa sevgi sözleri,  kankaya sözler