+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Türkiyede Yağ Aldırma Estetiği Liposakşın Nasıl Yapılır Plastik Cerrahi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Türkiyede Yağ Aldırma Estetiği Liposakşın Nasıl Yapılır Plastik Cerrahi
  Türkiyede Yağ Aldırma Estetiği Liposakşın Nasıl Yapılır Plastik Cerrahi  Liposuctıon, Liposhapıng, Liposculpturing, Body Countring…tüm bu deyimler vücudun çeşitli bölgelerinden vakumla yağ emilip gereken bölgelere bu emilen yağdan enjeksiyonla ilave yapılarak, vücudun yeniden şekillendirilmesini ifade ediyor. Eskiden 3 litreden fazla yağ almayı riskli bulan plastik cerrahlar yeni buldukları yöntemle 10 litreye kadar yağ çekebiliyorlar ve yağlardan bir kısmını enjeksiyonla ilave yaparak, vücudun adeta bir heykeltraş gibi yeniden şekillendirilmesini sağlıyorlar.

  Liposuctıon vücudun özel bölgelerinde, yüzde ve boyunda birikmiş olan aşırı yağlanmayı giderir, kalça ve basenleri inceltir, karnı düzleştirir, ikiz çeneyi yok eder. Liposuction vücudunuzu beğenmenizi sağlar ve kendinize olan güveninizi artırır. Özellikle normal ve hafif kilolu olan fakat vücudun belli bölgelerinde diğer bölgelerle uyumsuz olarak yağ biriken kadın ve erkeklerde en iyi sonucu verir. Bu bölgelerde yağ birikmesi bazen ailevi bir karakterdir, diyet ve egzersiz ile geçmez.Liposuction bu gibi yağ birikimlerini giderecek tek yoldur.

  Her yaşta Liposuction mümkünse de, eğer cildinizin yağı çekildikten sonra düz bir kontür sağlayacak yeterde elastikiyet varsa en iyi sonucu sağlayabilirsiniz. Bazı yaşlı hastalarda cilt elastik olmadığından gevşek olabilir ve cilde germe işlemi gerekebilir. Bel etrafında yağ birikimi olan erkeklerde Liposuctıon çok popülerdir.
 2. Merve Altıok
  Devamlı Üye

  Türkiye'deki Yağ aldırma işleminin çok fazla kullanılmadığını biliyoruz kilolu insanların en çok yaptıkları tedavi işlemi mide kelepçesidir en kalıcı ve çözüm yolu bu olarak biliniyor ama eğer bel yada basen bölgesinde o kadar çok kilo yoksa liposakşın işlemi daha mantıklı duruyor
+ Yorum Gönder