+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ev Ödevleri Forumunda 2012 Model Peugeot 208 Özellikleri ve Fiyatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  2012 Model Peugeot 208 Özellikleri ve Fiyatı
  2012 Model Peugeot 208 Özellikleri ve Fiyatı 2. Dur Yolcu
  Devamlı Üye

  YENİDEN DOĞUŞ:
  Peugeot, yeni 208′in tasarımıyla cesaret ve tutkuyu bir arada sergiliyor. Yeni marka tasarım kodlarını yeniden yaratma amacı taşıyan Peugeot, son derece iddialı özellikler sunmakta hiç tereddüt etmiyor. Peugeot 208 mimari, dış tasarım stili, iç mekan ergonomisi ve çevreye saygı olmak üzere otomobil tasarımının her aşamasında gerçek bir “yeniden doğuşu” temsil ediyor.

  DIŞ TASARIM:
  Stilde yeniden doğuş, Peugeot 208 markanın yeni estetik kodları tanımlıyor ve bu kodları daha da ileriye taşıyor. Bağımsız havalandırma ızgarası, özel tasarım led gündüz farları, bumerang şekilli arka lambalar, kısacası her ayrıntı otomobilin geri kalanıyla uyum içinde tasarlandı. Heykelsi, atletik ve aynı zamanda kusursuz ve seçkin tasarımı markayı yeni ve baştan çıkartıcı bir modernlik düzeyine taşıyarak tutku, dinamizm, dinginlik ve aynı zamanda muzipçe çağrışımlar yaratıyor. Otomobilin beş ve üç kapılı iki farklı göde tipi özellikle işlenirken üç kapılı modelin arka kelebek cam hareketi akla modelin görkemli atalarını getiriyor.
  CESARET:
  Mevcut modellerden gerçek anlamda farklılaşmayı simgeleyen ve alışılagelmiş teknik ve kültürel sınırların ötesine geçen sürücü mahali, tümüyle sezgisel, sade ve kolay anlaşılır şekilde tepeden tırnağa yeniden tasarlandı. Daha küçük bir direksiyon simidi, göz seviyesinde yer alan göstergeler ve büyük bir dokunmatik ekran gibi doğal ve mantıksal bir kombinasyonla yapılandırılıyor. Yolcularıyla “bağlantılı” ekipmanlar, iç mekanının pratikliğine, güvenliğine, kalitesine, saflığına ve aynı zamanda sürüş keyfine katkıda bulunuyor.

  İÇ TASARIM GÖRÜNÜŞÜ:
  FİYATI:
  Araç henüz üretim aşamasında olduğundan özellikleri ve fiyatı tam olarak kesinleşmemiştir.
+ Yorum Gönder