+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda Nikah Şekeri ne demek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Nikah Şekeri ne demek
  Nikah Şekeri ne demek

  Nikah Şekeri ve davetiye de trend nedir?


  Aslında nikah şekeri ikram etme epey senelerdir yapılagelen ve daha belki10 yıl öncesine kadar, kısıtlı modeller arasından yapılan seçimlerle devam eden bir uygulamaydı. Ama son yıllarda, çabuk gelişmekte olan ve değişen büyük bir çeşitliliğe ulaştıkça, herkes, klasik uygulamalardan sıyrılmaya başladı ve ayrıca da evlenen çiftin zevkini ve anlayışını yansıtması yönünden bireye özel bir yapıya kaplandı. . . Artık daha serbest düşünceler ve klişe olmayan fikirleri uygulamak revaçta diyebilirim. . Herkes değişik olmanın peşinde ve bu da hayal güçlerine bağlı…
  Trendin veya genel beğenilerin neler olduğu hususunda benim gördüğüm kadarıyla çiftler bütçelerine göre davranmakta, ya davetiyeleri ile beraber bir konsept düşünmekteler veya uzun müddet saklanabilecek hediyelikler vermek istiyorlar…mesela en çok tercih edilen modeller; Komik gelin-damat mıknatıslı biblolar, her tür resim çerçeveleri, her tür kutular, anahtarlıklar, aynalar, fil, kelebek, kuğu, kuş, uğurböcek, gibi hayvan objeli kristal veya cam ürünler, incili deniz kabukları. .
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Nikahta en önemli şey haline gelen nikah şekeri gün geçtikçe daha çok yaygınlaşmıştır.Nikah şekeri düğünde davetlilere dağıtılmak için yapılan ve yaptırılan şekerdir.
+ Yorum Gönder