+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda Yıldırım hızıyla boşandılar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Yıldırım hızıyla boşandılar
  Günümüzde genellikle yapılan boşanmaların nedeni kişilerin birbirini daha iyi tanımadan evlenmesidir hemen her yerde bu sıkça rastlanır evlendikten sonra birbirlerini tanımaya başlayıp anlaşamazlar bu da iki çiftin boşanmasına neden olur.
  Gösteri dünyasının bazı ünlüleri evlenmeye de boşanmaya da öyle hızlı karar veriyorlar ki… Sadece bir aydır tanıdıkları biriyle hiç düşünmeden nikah masasına oturup sonra da iki ay geçmeden boşanabiliyorlar. İşte Türkiye'nin yıldırım hızıyla boşanan ünlüleri…

  Hande Ataizi ve Fethi Pekin

  Türkiye'nin boşanma rekoru Hande Ataizi ve Fethi Pekin'de. Çift sadece iki saat evli kalarak aslında pek çok Hollywood ünlüsünün bile kıramadığı bir rekorun sahibi oldu. Pekin ailesinin pek sıcak bakmadığı bu ilişki nikah masasına taşındı Çift nikahın hemen ardından 15 günlük balayı tatiline çıkmak üzere havalimanına gitti. Ancak iki saat sonra Ritz Carlton'daki evlerine geri döndü. Her şey bununla da bitmedi. Ataizi ve Pekin daha evlendikleri gün boşanmaya karar verdiler. Aynı akşam Ataizi eşyalarını topladı ve evden ayrıldı.

  Hande Ataizi’nin kayınpederinin hazırladığı, “Boşandıktan sonra hiçbir şey talep etmeyeceğim” şeklindeki sözleşmeyi imzalamadığı, tartışmanın buradan çıktığı söylense de, ünlü oyuncunun gazetelere gönderdiği faksta, boşanmaya karar vermelerinin bu sözleşmeyle ilgisi olmadığını, evlenmeden çok önce karşılıklı olarak zaten böyle bir sözleşme imzaladıklarını belirtmesi, kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

  Halit Ergenç ve Gizem Soysallı

  Ekranların ünlü oyuncusu Halit Ergenç'in evliliği sürpriz olmuştu, boşanması da sürpriz oldu. Ergenç 2007 yılının haziran ayında Gizem Soysallı ile evlendi. Bir anlık kıvılcımla başlayan aşk nikah masasına taşınmıştı.

  Herkes çiftin mutluluğunu izlerken durumun pek de dışarıdan görüldüğü gibi olmadığı anlaşıldı. Ergenç ve Soysallı 2008 yılının kasım ayında tek celsede boşandı.

  Meltem Cumbul ve Çağlayan Tuğal

  Meltem Cumbul 2003 yılının nisan ayında mimar Çağlayan Tuğal ile evlendi. Ama evlilikleri 2004 yılında sona erdi. Cumbul ve Tuğal'ın mutluluğu uzun ömürlü olamadı.

  Bülent Ersoy ve Cem Adler

  Türk sanat müziğinin Diva'sı 3 Nisan 1998'de kendisinden yaşça genç olan İzmirli Cem Adler ile evlendi. Bu evlilik magazin gündeminin ilk sıralarına yerleşti hemen. Ama Ersoy ve Adler'in evliliği uzun sürmedi. Çift 1999'da boşandı.

  Bülent Ersoy ve Armağan Uzun

  Bülent Ersoy jürisinde yer aldığı yarışmanın katılımcılarından Armağan Uzun ile 07.07.2007 tarihinde evlendi. Düğünün daha yankıları sona ermemişti ki Uzun bir genç kızla görüntülendi. Ersoy ve Uzun 29 Nisan 2008 tarihinde tek celsede resmi olarak boşandı.

  Tuba Ünsal ve Cem Cantaş

  Güzel manken Tuba Ünsal ile Cem Cantaş 2004 yılında evlendi. Çift 2006 yılında resmen boşandı. Ünsal ve Cantaş birbirlerine çok yakıştırılan bir çiftti.

  İpek Tanrıyar ve Tunç Nazikoğlu

  İpek Tanrıyar, 2007 yılında evlendiği Tunç Nazikoğlu'ndan 1 yıl sonra şiddetli geçimsizlik sebebiyle boşandı. Tanrıyar ve Nazikoğlu'nun mutluluğu da geçmişte kaldı.

  Nez ve Berna Nuri Süer

  Pop müzik sanatçısı Nez, Berna Nuri Süer ile 2007 yılında evlendi. Evlilik 2008 yılının ocak ayında sona erdi. Nez'in evlenmeden önce hamile kaldığı ancak bebeğini kaybettiği boşanmada bu olayın da etkili olduğu konuşulmuştu. 2. Merve Altıok
  Devamlı Üye

  boşanma olaylarının son zamanlar da hızla arttığı gerçeğiyle yaşıyoruz artık boşanmayla beraber kadın cinayetleri de hızla artıyor
+ Yorum Gönder