+ Yorum Gönder
Müzik ve Tv ve Film Tanıtımları Forumunda Vahşiler Filmi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Vahşiler Filmi
  Vahşiler Filmi hakkında bilgi

  2012 Temuz ayı filmleri  Üç Oscar ödüllü yönetmen Oliver Stone, oyuncu kadrosunda Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Uma Thurman, Benicio Del Toro, Salma Hayek, Emile Hirsch ve Demian Bichir gibi ünlü yıldızları barındıran gerilim filmi Savages ile beyaz perdeye dönüyor. Film, The New York Times tarafından 2010 yılının en iyi 10 kitabı arasında gösterilen, Don Winslow’un yazdığı çok satan suç romanından uyarlandı.

  Sakin ve yardımsever bir Budist olan Ben (Johnson) ile eski bir donanma üyesi ve paralı asker olan en yakın arkadaşı Chon (Kitsch), iki Laguna Beach girişimcisidirler. Kârlı bir iş olan evde yetiştiricilik işiyle uğraşan ikili şu ana dek üretilen en iyi marihuanaları yetiştirmektedir. İki arkadaş ayrıca, olağanüstü güzel Ophelia’ya (Lively) karşı duydukları sıra dışı aşkı da paylaşmaktadır. Bulundukları Güney Kaliforniya şehrinde cennet gibi bir hayat sürmektedirler. Ta ki Meksikalı Baja Karteli’nin gelip, üç arkadaşı kendilerine katılmaya zorlayana dek…  Baja Karteli’nin acımasız lideri Elena (Hayek) ve onun zalim tetikçisi Lado (Del Toro), bu üç arkadaş arasındaki koparılamaz bağı küçümserken; Ben ve Chon, ahlaksız bir Narkotik ajanının (Travolta) gönülsüz ve güven vermeyen desteğiyle kartele karşı kazanılamaz gibi görünen bir savaşa girişirler. Böylece şiddeti giderek artan bir dizi riskli girişim ve dalavere, yani vahşi bir irade savaşı başlar.

  Oyuncu Kadrosu: Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Uma Thurman, Benicio Del Toro, Salma Hayek, Emile Hirsch, Demian Bichir

  Tür: Gerilim

  Yönetmen: Oliver Stone

  Yazarlar: Don Winslow, Shane Salerno, Oliver Stone

  Romanından Uyarlanan: Don Winslow

  Yapımcılar: Moritz Borman, Eric Kopeloff

  Uygulayıcı Yapımcılar: Todd Arnow, Shane Salerno

  Gösterim Tarihi: 13 Temmuz 2012
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Vahşiler filmi temmuz 2012 tarihin de gösterime girmiş olan filmlerden biridir. vahşiler filminin yönetmeni üç oscar alan Oliver Stone dır. bu film çok güçlü oyuncu kadrosundan oluşmaktadır. vahşiler filmi bir gerilim filmidir. ve salma hayek gibi ünlü oyuncularda bulunmaktadır.
+ Yorum Gönder