+ Yorum Gönder
Müzik ve Tv ve Film Tanıtımları Forumunda Göçebe Filmi 2013'de sinemalarda Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Göçebe Filmi 2013'de sinemalarda
  Göçebe Filmi 2013'de sinemalarda

  Göçebe Filmi

  Stephenie Meyer


  Göçebe.jpg


  Yapım: 2013 - ABD,

  Tür: Bilim Kurgu, Korku,

  Süre: 103 dakika

  Yönetmen: Andrew Niccol, Susanna White,

  Oyuncular: Diane Kruger, Saoirse Ronan, Chandler Canterbury, Jake Abel, William Hurt, Max ırons, Frances Fisher, Boyd Holbrook, Jaylen Moore, Stephen Rider, Scott Lawrence, David House,

  Görüntü Y.: Roberto Schaefer,

  Senaryo: Stephenie Meyer, Andrew Niccol,

  Senaryo (Kitap): Stephenie Meyer,

  Yapımcı: Stephenie Meyer, Marc Butan, Nick Wechsler, Roger Schwartz, John Brooks Klingenbeck , Steve
  Filmin Özeti
  Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar..
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Göçebe izlenme ve satış rekorları kıran alacakaranlık kitap serilerinin yazarı Stephenie Meyerın yazmış olduğu kitaptır. göçebe kitabını okudum ve gerçekten muhteşem bir kitaptı ve filminide izledim ancak filmi için o kadar muhteşem bir film di diyemeyeceğim.
+ Yorum Gönder