+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Forumacil Misafir Soruları Forumunda sensizlik ismi sadece onu yaşayanımı anlatır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  sensizlik ismi sadece onu yaşayanımı anlatır
  sensizlik ismi sadece onu yaşayanımı anlatır..? 2. Mine
  Devamlı Üye

  sensizlik ismi sadece onu yaşayanımı anlatır

  Sensiz Renksiz hayat, Sensiz Çekilmiyor Bu hayat, Sensizlik içinde yaşadığım her An bana Can Çekiştiriyor Ne olur Anla!…

  Zamansız bir gidiş bu içimde sana beslediğim sevgi şimdi öksüz kaldı, seni düşünüp yanarım geceleri, sensiz bir ben kaldı odamda ağlarım geceleri..

  unutma beni sakın bensiz hayatında, anılarım gelicek aklına belkide ağlıyacaksın o anda, sözlerim gelicek aklına anılarımla bütünleşecek gözlerinde ağlayacaksın belki hatıraların adına..

  üstümde yılların yorgunluğu var aldırmıyorum üstümden hayatın acısı geçmiş farketmiyorum, sadece kalbim yanıyor adınla herşeyi unutup giden garip bedenim bir seni unutmadı bir sensizliği kaldıramadı bu hayatta..

  uzayı giden gecelerde yalnız kaldığım günlerde dinlediğim her müzikte seni düşündün ağladım her seferinde seviyorum seni sensizlik öldürdü beni..

  Gecenin yaşanmamış anıları olucam belkide bundan sonra, sadece geceleri yaşayacağım sensiz bir hayatta, aslında yaşamak değil bu yine seni düşünce her anımda..
+ Yorum Gönder