+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda Sağlıksız Damacana Markaları hangileri isimleri nedir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Sağlıksız Damacana Markaları hangileri isimleri nedir?
  SAĞLIKSIZ DAMACANA


  SAĞLIKSIZ DAMACANA.jpg

  Sağlıksız Damacana Markaları'nın İsimleri Hakkında Bilgi

  Hangi Damacana Markaları Sağlıksız, Sağlıksız Damacana Markaları hangileri isimleri nedir?

  Sağlık Bakanlığı son zamanlarda güzel uygulamalara imza atıyor. Onlardan birisi de uygunsuz markaları tespit edip kamuoyuna duyurmak.

  Bu kapsamda damacana sular üzerinde araştırmalara başlanmıştı. Araştırmalar incelemeler ve testler sonucunda insan sağlığına zararlı markaları belirleyen bakanlık, bu markaları açıkladı. İşte sağlıksız su üreten damacana markalar:

  Buzada, Erpınar, Alps, Kervansaray ve Yalısu

  Ayrıca bakanlık yaptığı açıklamada takiplerinin detaylı bir şekilde sürdüğünü ve insan sağlığına zarar veren hiçbir markayı gizlemeyeceklerini açıkladı
  .

  Yine yapılan uyarıda alınan damacana suların dikkatle alınması ve gerekli belgeleri sağlayıp sağlamadığının kontrol edilmesini ve yetkili bayi, satıcıdan alınmasının önemli olduğunu duyurdu. Damacana üstündeki üretim ve son kullanma tarihlerine bakılması gerektiğini söyledi.

 2. DİLAN
  Üye

  Damacanaların bazıları sağlıklı bazıları da sağlıksız yollardan elde edilerek doldurulduğu için damacananın ismine, suyun berrak oluşuna dikkat ederek alınması gerekir.
+ Yorum Gönder