+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda Bir Erkeğin İtici Özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Bir Erkeğin İtici Özellikleri
  ERKEKLER HAKKINDA KISACA BİLGİ VE GÖRSELLER


  itici erkek.jpg
  1. Fazla Havalılık

  Bir erkek bütün kadınların kendisine ölüp bittiğine kendini çok kaptırıp göğsü kabarmış bir şekilde yaşıyorsa, o erkek iticidir, net. Üstelik o erkek yakışıklı değilken kendini yakışıklı sanıyorsa o bin kat iticidir. Hele ki, ortama bir kız girince bir triplere girer ki düşman başına.

  2. Bakımsızlık

  Dozunda metroseksüellik candır ama aşırı bakımsızlık iticidir. Giyimi kuşamı düzgün olmayan, temiz ve bakımlı olmayan ve güzel kokmayan, ayrıca tarzı olmayan erkek iticidir. Herşeyi kadınlardan beklemeyin yani, erkek dediysek de ayı olun demedik!

  3. Yılışıklık

  Çok sulu, çok yılışık ve alakasız biçimde durmadan espri yapmaya çalışan erkek kesinlikle iticidir. cem yılmaz değilsin ki nedir bu özgüven.. saman gibi oturun demiyoruz ama yavşaklığın lüzumu yok. ortasını bulmak gerek.

  4. Meymenetsiz Surat

  4. kadını erkeği genci yaşlısı, insan dediğin güleryüzlü olmalı. bu yüzden, öküz gibi bön bön bakan, suratsız meymenetsiz, ve suratına bakınca hayata dair bütün umutlarını şroloğğp diye emen erkek iticidir.

  5. Böbürlenmek

  Durmadan yaptıklarından bahseden erkek, çok iticisin dostum! anladık terfi ettin, yeni araba aldın, çok para kazanıyorsun, hatta patron oldun ama 24 saatin 23 saati bunlardan bahsetmen hiç hoş değil. Erkek olma demiyorum, hobi olarak yine yap ama kültürden sanattan anlamıyorsan yaptıklarının hiçbir önemi yok.

  6. Değer Vermeyen Erkek

  Kadına değer vermeyen erkek, itici olmakla kalmayıp insan olmayı bile başaramamıştır. Azalarak değil, tek celsede bit, neslin tükensin.

  7. Fanatiklik ve Küfürbazlık

  Olur olmaz her dakika küfreden erkek, burası maç değil, iticisin nokta. Maç demişken, fanatik erkek iticiliğin doruklarındadır. Gözünü seveyim fanatikliğini de al git.


  8. Issız Adam/Casanova

  Söyleyecek iki satır anlamlı sözü ve hayata dair bir felsefesi olmayan; işi gücü kadınlar, tavlamak, aynı anda birkaç kızı idare etmek olan piç diye tabir ettiğimiz, kendini casanova sanan ya da ıssız adam triplerinde gezen erkek, iticisin!

  9. Müzik Tarzı olmayan veya Müzik Hayranı Olan Erkekler

  Müzik zevki olmayan erkek iticidir. (veya 7/24 müzikle ilgili konuşan)


  10. Cesur Olmayanlar

  Bir kadının kalbini nasıl kazanacağını bilmeyen ve bunu düşünmeyen, ayrıca aşıkken itiraf edemeyen ve romeo olamayan erkek, tek kelimeyle iticisin.
 2. DİLAN
  Üye

  Kadınlar erkeklerin nasıl olduğuna erkekler de kadınların nasıl olduğunu merak ederler. Güler yüzlü olmak, dozunda sohbet etmek hem kadın hem erkeğe yakışır.
+ Yorum Gönder