+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Garip olaylar Forumunda böyle sivilce gördünüz mü Konusunu Okuyorsunuz..
 1. BeRaT
  Devamlı Üye

  böyle sivilce gördünüz mü
  böyle sivilce gördünüz mü

  ilginç

  böyle sivilce gördünüz mü.jpg 2. nur48
  Üye

  çok kötü gözukuyor, aslında bunlar genelde bakımsızlıktan olur, bide sürekli ellenirse böyle bir hal alır.. aklınızda bulunsun evdede bakıla bilir, Büyük Sivilceler İçin Evde Bakım

  Büyük sivilceler için evde tedavi yöntemlerine geçmeden önce cildinizi bu tip sorun yaratan sivilcelerden nasıl koruyabileceğiniz hakkında bir kaç bilgi vereyim. Sivilceler yüzünüzde oluşuyorsa bunun en önemli nedeni cilt temizliğini yeterince yapmamanızdır. Cilt temizliği derken sabah ve akşam yüz yıkamaktan bahsetmiyorum. Cildim tam anlamıyla temiz olabilmesi için cilt gözeneklerinin temizlenmesi gerekir. Gözenekler tıkanırsa bu bölgelerde sivilceye neden olan bakteriler birikmeye başlar, bir de cildiniz yatkınsa sivilce sorunu önüne geçilemeyen bir probleme dönüşebilir. Buna engel olmak için cildi derinlemesine temizleyen, gözeneklerde biriken yağı ve kiri alan özel yüz yıkama kremlerinden kullanabilirsiniz. Hiç vaktiniz yoksa en azında yüzünüzü bir parça pamuğa damlattığınız tonikle silebilirsiniz.

  Cildiniz çok yağlıysa, gün içinde fazla yağı almak için yüz temizleme mendillerinden kullanabilir veya yine tonikle yüzünüzü silebilirsiniz. Sabah kalktığınızda yüzünüzü suyla yıkamadan önce yağı alarak yağın gözenekleri tıkamasını engelleyebilirsiniz.

  Bu uygulaması kolay önerileri dikkate alırsanız sivilce oluşumunu azaltmanız mümkün. Şimdi mevcut büyük sivilceler için evde neler yapabileceğinize bir göz atalım.
+ Yorum Gönder