+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Garip olaylar Forumunda Nasa’dan 2012 Maya Kehanetlerine dair açıklama Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Nasa’dan 2012 Maya Kehanetlerine dair açıklama

  Nasa’dan Maya Kehanetlerine dair açıklama


  Maya Kehanetleri.jpg


  Marduk Teorisi:Marduk gezegeni 36 milyar km. uzaklıkta olduğuna inanılan ve 3661 yılda bir dönerek dünyaya yakın geçiş yaptığı iddia edilen efsanevi bir gaz gezegendir. Teorilere göre bu gezegen 21 Aralık 2012′de dünyaya çarpacak veya yakınından geçerek bazı değişikliklere yol açacak (çekim etkisinden gelgit, yanardağ -thera- patlamaları gibi). Bu teoriyi savunanlara göre Marduk gezegeni daha önce de dünyaya uğradı ve uğradığı zamanda nuh tufanı yaşandı.

  Timewave Teorisi:Manyetik etkilerin bir noktada birleşmesi teorisi. Buna göre gezegenlerin çekirdek kaynaklı manyetik alanları bozulduğunda, dünya üzerindeki tektonik hareket bozulabilir, uydular yörüngeden çıkabilir. Bu teoriye göre 21 Aralıkta manyetik alanda değişme olabilir.

  Uzaylılarla temas: Examiner.com’daki bir yazıya göre bu tarih insanlığın uzaylılarla tanışacağı (veya onlar tarafından istila edilebileceği) bir tarih olabilir.
 2. ismail eski
  Devamlı Üye

  Allah'tan başka kimse geleceği göremez ve geleceği görmeye çalışanlar günah işler yani kahinlik yapanlar.Ayrıca dünyanın sonu İsrail (a.s)'ın süra üfürmesiyle olacak ve eğer dünyanın sonu dış etkenlerle ya da bir meteor çarpması gibi doğa olaylarıyla olacaksa bu yine insanın çevre bilincinde olmamasından kaynaklanacaktır.
+ Yorum Gönder