+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Garip olaylar Forumunda Mezar kazarken can verdi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Mezar kazarken can verdi
  Mezar kazarken can verdi

  Gümüşhane'nin Kelkit İlçesi'nde, vefat eden bir şahıs için mezar kazan sara hastası bir vatandaş, fenalaşması sonrasında hayatını kaybetti.

  Edinilen bilgiye göre, Gültepe Köyü'nde bugün saat 13.00 sıralarında Durmuş Coşar'ın (70) cenazesinin defnedileceği mezarı kazmaya çalışan sara hastası, 3 çocuk babası Musa Zengin (40), fenalık geçirdi. Daha sonra evine götürülen Musa Zengin, burada hayatını kaybetti. Zengin'in yarın aynı köyde toprağa verileceği belirtildi.
 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Mezar kazarken can verdi

  TRAFOanliurfa'da iseyecek yer bulamayan 15 yasindaki çocuk trafoya girip isemek isteyince olanlar oldu. Çisinden elektrik geçen çocuk yaklasik bacaklari,seyi, ve seyini tuttugu eli alçiya alindi.
  SÜRÜCÜ:Yolda kizlara laf atmak için saga sola bakan bir sürücü belediye kazi alanina düstü.
  KÖPEK:Istanbul fenerbahçe'de oturan 18 yasindaki E.A kendisine dogru gelen arabayi göremeyince kendisini kaldirima atti.Ama ilginç olan kaldirimda yürüyen sokak köpeginin üzerine düsmüs olmasi ve köpegin kendi köpegi olmasiydi.
  GERDEK GECESI:Gerdek gecesindeki çiftin basina garip bir olay geldi. Karisiyla cinsel iliskiye giren adam zevkten öldü. Bunu gören karisi kalp krizinden öldü.
  23 YIL ARAYLA AYNI KAZA:
  Brezilya'nin Salvador kentinde 1966 yilinda kamyonunun denetimini kaybeden bir sürücü, Cristina Costa'nin evine girdi. Bu olaydan 23 yil sonra ayni sürücü, yine kamyonla Cristina Costa'nin evine çarparak hane sakinlerini sok etti.
  TECAVÜZ:Kör adama tecavüz edilince gözleri açildi.
  ÇiVi:New Hempshere eyaletinde 10 yasindaki bir çocuk, kolasini çiviyle açmaya çalisirken hayatini kaybetti.Kolanin içindeki gaz basinciyla firlayan çivi çocugun bogazina saplandi ve çocuk hayatini kaybetti.

+ Yorum Gönder