+ Yorum Gönder
Rüya Tabirleri ve Genel Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Görmek Hakkında Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gebzeberkay
  Devamlı Üye

  Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Görmek Hakkında
  Rüyada Yılan Görmek-Rüyada Yılan Görmek Hakkında

  Çoğu insanın korkulu rüyası olan yılanlar, rüyalarımızda da kötü olayların habercisi olarak yorumlanır. Eğer rüyanızda yılan gördüyseniz etrafınızdaki insanlara dikkat edin çünkü içlerinden biri düşmanınız olabilir.

  Rüyada gördüğünüz yılan, farkında olmadığımız gizli bir düşmanı işaret eder. Yılan tarafından sokulduysanız bir derde düşeceğinize, yılanı kendiniz eve soktuysanız düşmanınızdan zarar göreceğinize, yılanın vücudunuzdan çıktığını görmeniz ise ev içinden bir düşmanın farkına varacağınıza işarettir.

  Rüyada bir yılanı avladığınızı görmek, düşmanınıza oyun oynayarak ondan bir şey elde edeceğinizi gösterir. Yılanı öldürdüyseniz bu düşmanınızdan kurtulacağınıza, bildiğiniz bir yerde yılan öldürdüyseniz, o yere sahip olacağınıza işarettir.

  Engerek ve kobra gibi çok zehirli oldukları bilinen yılanları görmek ise çok tehlikeli bir düşman olarak yorumlanır.
 2. ismail eski
  Devamlı Üye

  Rüyada yılan görmek çoğunlukla kötü anlam ifade ettiği söylense de ender iyi yanları da var.Örneğin; rüyadaki yılanı genel olarak düşmana yorumlarlar ve bu düşman yılan sıfatını hakeden sinsi bir düşmandır bununla birlikte yılan ailevi değişimleri de ifade eder.
+ Yorum Gönder