+ Yorum Gönder
Kişisel Sayfalar Özel Forumlar ve Gizliyara Özel sayfası Forumunda Kaldırımı işgal eden aracın kaldırılması Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kaldırımı işgal eden aracın kaldırılması
  Ümraniye Namık Kemal mahallesi Kirişhane caddesi 47 numaralı apartmanın önünde uzun zamandır duran 59 EK 999 plakalı beyaz bir araba şüpheli görülerek 155 e bildirdik ve Ümraniye Emniyet Müdürlüğünden gelen bir ekip aracı kontrol edip gittiler ancak bir işlem yapılmadı. Arüç halen aynı apartmanın önünde durmakta olup, apartman sakinlerini tedirgin etmektedir. Bilgilerinizi ve gereğinin yapılmasını saygı ile arz ve talep ederim.
  Hasan Azkıran
  Apartman sakinlerinden 2. Mine
  Devamlı Üye

  Kaldırımı işgal eden aracın kaldırılması

  Kaldırımı işgal eden aracın kaldırılması hakkında


  Trafik polisini ararsanız geregini yapacaklardır..
 3. HaKHaN
  Özel Üye
  Kaldırımları İşgal Eden Araçlar Çekiciyle Kaldırılıp Cezalandırılıyor

  Trafik ekipleri, yaya geçidi olan kaldırımlara park edilmekte olan araçları çekici ile kaldırarak 7 emin otoparkına çekmekte ve cezai müeyyideler uyguluyorlar. Özellikle Güres Caddesinin ara sokaklarında yaşanan olumsuzluğu asgari düzeye indirgemek için trafik denetimini hızlandıran ekiplerin yetkilileri: “Sürekli ikazlara rağmen araçların yaya geçitlerine park edilmesinden üzüntü duyuyoruz. Çünkü, vatandaşa ceza geçme sevdalısı değiliz ama sonuçta görevimizi yapıyoruz ve bundan böyle de daha bir azimle yapacağımızı belirterek araç sahiplerinin kurallara uymalarını temenni ediyoruz..” diyorlar.

+ Yorum Gönder