+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Güvenlik Açıkları Forumunda McAfee AVERT Stinger 10.1.0.868 - Free Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HaKHaN
  Özel Üye

  McAfee AVERT Stinger 10.1.0.868 - Free

  McAfee AVERT Stinger Hakkında Bilgi


  Bu programın ilk önce neye işe yaradığına bakalım.
  McAfee AVERT
  Stinger bazı spesifik virüslerin silinmesi için kullanılan bir virüs programıdır. Program bir virüs programının eşdeğeri değil daha çok tamamlayıcısıdır. Stinger yeni ve geliştirilmiş bir tarama teknolojisi kullan
  Programın bu sürümü W32/Polip virüsleri için spesifik tarama özelliği ve onarım özelliği getiriyor. Kısacası W32 ile başlayan değişik adlardaki pek çok virüs McAfee AVERT Stinger programı sayesinde temizlenebiliyor. W32/Polip virüsü algoritması itibariyle dosyaların tam olarak kurtarılmasını engellese bile program bu virüsten etkilenen dosyaları olabildiğince sağlam bir şekilde kurtarmaya çalışıyor.

 2. Mesport
  Moderators

  McAfee AVERT Stinger programı  McAfee AVERT Stinger uygulaması bilgisayarınıza zarar verebilecek olan ve bilinen en büyül virüsleri tamamen silen ve bir daha onların bilgisayarınıza bulaşmasını engelleyen kaliteli bir virüs temizleme programıdır. Tam kapsamlı bir virüs programı ile eş tutamassak bile bilinen en büyük virüsleri yakalayıp silebilecek olan McAfee AVERT Stinger en son teknoloji ile geliştirilmiş bir tarama sistemi kullanmaktadır.
  McAfee AVERT Stinger hazırladığı bu son sürüm ile W32/Polip virüsleri için tam kapsamlı bir koruma sağlamaktadır. Sistem temizleme ve virüslerin yol açtığı eksiklleri onarabilen bu uygulama W32 ile başlayan ve devamında geliştirilmiş bütün değişik adlardaki çoğu virüsü temizlemektedir. McAfee AVERT Stinger programı ile tertemiz bir sisteme sahip olabileceksiniz

  W32/Polip virüsü algoritması ile geliştirilmiş programımız ile sisteminizi gönül rahatlığı ile kullanabilir ve kaliteli bir koruma altına girebilirsiniz.

  Kullanacağınız yazılımları yasal şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Bunun dışındaki hiç bir kullanım şeklini desteklemiyoruz.


  Lisans

  : Ücretsiz (Freeware)  Üretici/Telif

  : McAfee  İşletim Sistemi

  : Windows (Tümü)

+ Yorum Gönder