+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Sıkılaştırıcı Yüz Maskesi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Yıldızçiçeği
  Yeni Üye

  Sıkılaştırıcı Yüz Maskesi
  Sıkılaştırıcı yüz maskesi:

  1 yemek kaşığı balı, 1 yumurta beyazını, 1 çay kaşığı gliserini mikserde çırpın. Karışımı yüzünüze ve boynunuza sürün. 10 dakika kadar bekledikten sonra ılık suyla yıkayın.


  Sıkılaştırıcı yüz maskesi.jpg

  Yüz temizleyicisi:

  1 yemek kaşığı balı, 1 avuç ince çekilmiş badem ve ½ çay kaşığı limon suyuyla karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp bir süre ovalayın. Cildinize iyice nüfuz ettiğinden emin olduktan sonra bol suyla yüzünüzü yıkayın. 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Sağlıklı ve genç bir cilt için balık yağından asla vazgeçmeyin. Yüzünüzü gerdirmenin, hem kümülatif hem de geçici temellerde, çeşitli yolları vardır. Yıllardır mankenler, aktörler ve aktristler, shark marka balık yağı kapsüleri (*shark's liver oil) ve hemoroid kremlerinin içindeki bira mayasına güveniyorlardı. Bunlar, pahalı kozmetik tezgahlarında satılan "sıkılaştırıcı" kremlerin içerisindeki maddelerin aynısıdır. O diğer bölgeler için bu kremlerin sağladığı faydanın aynısını (şişlikleri gidermek ve dokuların büzüşmesini sağlamak), bu maddeler gözaltı torbaları, gerdan sarkması ve benzerlri için sağlamaktadır. Makyaj artistleri, bunlar olmaksızın çalışmalarına başlamazlar. Rock yıldızları, Hollywood'un büyük isimleri ve diğer ünlüler, bunu yanlarına almadan turneye çıkmazlar. Estetik ameliyat geçirdiğine inandığınız pek çok insan, bunu yıllardır kullanmaktadır.

  Yüz sıkılaştırma ve gerdirmenin doğal yolu:
  1 yumurtanın beyazını, köpük köpük olana dek çırpın. Göz çevresine, çene ve ağız bölgelerine özellikle dikkat ederek, tüm yüze uygulayın. Kurumaya bırakın (10 dakikadan daha uzun sürmeyecektir) ve çok hafif bir şekilde durulayın. Paranızı, geçici olarak sıkılaşma sağlayan kremlere boşuna harcamayın.
 3. Fatma
  Administrator
  Yüz sıkılaştırıcı etkili bir maske tarifini sizinle paylaşacağım. Hem çok kolay hemde çok etkili; 1 tatlı kaşığı kil. 1 çay kaşığı yaş maya ve 3-4 damla limon bunları birlikte iyice karıştırın eğer katı olursa su ekleyebilirsiniz. Daha sonra bu karışımı yüze uygulayıp 15 dakika bekletin ve ılık su ile yıkayın.
+ Yorum Gönder