+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda Facebook para kazanmak için her yolu deniyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Facebook para kazanmak için her yolu deniyor
  Facebook'un Para Merakı

  Bu sefer para.
  İşte söylentiyken gerçek olan son para kapısı!

  Facebook'un "Highlight" adında, para karşılığında gönderileri çok sayıda kişiye göstermeye yönelik bir sistem üzerinde çalıştığı söylentileri, gerçeğe dönüştü.

  Gorilla vs. Bear adlı müzik blog'unun sahibi Chris Cantalini, Holy Balm'ın bir parçasını paylaşırken yukarıdaki ekranla karşılaştığını söyledi. Görüntüye göre Facebook, Cantalini'ye sadece bir gönderi için 100 dolar karşılığında gönderiyi yaklaşık 39.000 kişiye ulaştırma sözü veriyor. Bunun yanında 37.000 kişinin Gorilla vs. Bear'ı Facebook'ta zaten "beğendiği" söyleniyor.

  Özelliğin sadece markalar için değil aynı zamanda kullanıcılar için de sunulması şaşırtıcı. 2. coolguy
  Yeni Üye

  Evet belirtildiği gibi kullanıcılar için de sunuluyor olması oldukça şaşırtıcı ama belki bazıları yazdıklarını çok daha fazla kişiye duyurmak istiyor olabilir bunun birçok farklı nedeni olabilir tabiki, ün kazanmaktan tutun siyasi içerikli yazılara saymakla bitmez.Ancak Facebook yaratıcı düşüncelerle borsada aldığı darbeyi kapamaya çalışan ataklar yapıyor.Özellikle birçok kilit pozisyondaki ismin de ayrılmasıyla kan kaybeden bu şirketin geleceği yaptığı bu tarz girişimlere bağlı.Sosyal sorumlulukta geçen isimlerini pek duymuyorum bu şirketin ama eminim ki birçok yardım kuruluşuna katkısı da vardır umarım yoksa eğer sadece sanal ortamdan kazanç sağlamaksa amaç pek hoş değil açıkçası.
+ Yorum Gönder