+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda İnternetsiz Youtube ne zaman açılacak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  İnternetsiz Youtube ne zaman açılacak
  İnternetsiz Youtube

  Her zaman internet olacak diye bir şey yok bu yüzden artık internetsiz youtube istiyoruz.
  Google Youtube'a özel bir uygulama başlatıyor. YouTube videoları belirli kıstaslara bağlı kalmakla birlikte bilgisayarlara indirilebilecek ve internet olmadan da izlenebilecek. Yani YouTube'u offline olarak da izleme şansına sahip olacaksınız.

  Ancak olay tamamen offline olarak gerçekleşmeyecek. YouTube, özellikle telif haklarını da göz önüne alarak kullanıcıların alışkanlıklarına da bakarak videoların bilgisayarlara indirilmesini (Android yüklü cihazlara) sağlayacak. Ancak videoyu offline olarak oynatmak isteyen kullanıcının internete saniyelik bağlı olması gerekiyor; zira Play butonuna basıldığında önce internete bağlanılıyor ardından internet gereksinimi olmadan işaretli olan indirilmiş videolar izlenebiliyor.

  Google, bu uygulamadan şimdilik Android yüklü cihazların faydalanacağını; ancak ilerkeyen zamanlarda iOS dahil farklı platformları da düşüneceklerini kaydetti.

  hurriyet 2. coolguy
  Yeni Üye

  Güzel bir uygulama, yani her an sürekli interneti olmayan insanlar için büyük bir artısı olur, örneğin kısa süreli bir bağlantı sonrasında yol boyunca istediğiniz filmi izleyebilirsiniz bu şekilde hem internet kullanımından da tasarruf edilmiş olur.Tüm videoları bu kapsama alırlarsa çok güzel olur.
+ Yorum Gönder