+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve İngilizce ve Almanca Fıkralar Forumunda Does the groom You Love Me? - ingilizce türkçe fıkra Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Bilge Kağan
  Devamlı Üye

  Does the groom You Love Me? - ingilizce türkçe fıkra
  Does the groom You Love Me? - ingilizce türkçe fıkra


  ingilizce türkçe fıkra

  Damat Beni Seviyor Mu? türkçe fıkra

  Does the groom You Love Me? - ingilizce türkçe fıkra

  There was one 3-law and her groom edermiş wonder woman she severlermi. EE curious about this, or they decide to imtahan vermiş.Birinci damatla threw herself into the sea while walking, began to struggle. Groom did not know the woman knew how to swim immediately jumped to the door of the woman in front of kurtarmış.Sabaha a note found in a Citroen Xsara. "Groom tessekurlerimle seviyormussun me." The next day, the same scenario, and again the second damatla Xsara and the same note. Still threw himself into the sea on Friday while three fourth damatla. Groom looked at the woman drowned woman flutters and of course we went returned to life. The next morning found a note at the door of a Jaguar Daimler "Groom me the truth right seviyormussun Become a" father-in-law  Damat Beni Seviyor Mu?

  Kadının birinin 3 damadı varmış ve merak edermiş damatları onu severlermi diye. EE merak bu ya onları imtahan etmeye karar vermiş.Birinci damatla yürürken kendini denize atmış, baslamış çırpınmaya. Damat kadının yüzmeyi bilmediğini bildiği için hemen atlamış kadını kurtarmış.Sabaha kapısının önünde bir Citroen Xsara bulmuş bir de not." Damat beni seviyormussun tessekurlerimle ". Ertesi gün aynı senaryo ikinci damatla ve yine Xsara ve aynı not. Cuma günü 3 cü damatla iken kendini yine atmış denize. Damat bakmış kadın çırpınıyor dönmüş gitmiş ve tabiki kadın boğulup sizlere ömür. Ertesi sabah kapıda bir Jaguar Daimler bulmuş bir de not "Damat beni hakikatten seviyormussun sağ ol" KAYINPEDER
 2. Acil

  Does the groom You Love Me? - ingilizce türkçe fıkra isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder