+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve İşletim Sistemleri Forumunda Easy Translator (Macintosh) dil çevirisi yapabilen program Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Easy Translator (Macintosh) dil çevirisi yapabilen program

  Dil çevirisi yapabilen program
  Easy Translator (Macintosh) Hakkında

  Özellikleri;
  Easy Translator (Macintosh) 4.6

  Kapladığı Alan : 8.67 Megabayt

  Kullanım Hakkı : Zaman/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Hacir : 14 gün

  Lisan : Türkçe

  İşletim Platformu : Mac OS X

  Üretici Şirket : AceTools

  Lansman:
  Easy Translator, internet bağlantısı gerektiren ve bir dilden başka bir dile çeviri yapabilen bir programdır. basit kullanımı ve basit arayüzü sayesinde ve Google tabanını kullandığı için çok sayıda dilden dile çeviri yapabilir.

  Program internet üzerinden çeviri işini gerçekleştirdiği için internet bağlantısına ihtiyaç duyulur. Ayrıca eğer bilgisayarınızda bir güvenlik duvarı (firewall) programı varsa bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

  Programın içine TXT, HTML tarzında dosyaları açıp, bunları çevirebilirsiniz. Bu çevrilen metni TXT ve HTML olarak kaydedebilirsiniz. Kes, kopyala, yapıştır işlemleri yapabilir ve yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

  Üst kısma metni yazıp dili seçin (ya da yapıştırın). Alt kısımdan da çevireceğiniz dili seçip 'Translate' tuşuna bastığınızda çevirmeye başlar.

  Programı 14 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 59.95€'dur.

  Program kurulumdan itibaren Türkçedir. Türkçe dahil 58 Lisan arasında google çeviri programını kullanarak çeviri yapmaktadır.

  Easy Translator (Macintosh) 4.6
 2. Acil

  Easy Translator (Macintosh) dil çevirisi yapabilen program isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder