+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve İşletim Sistemleri Forumunda Mozilla Firefox (Linux - Türkçe) 11.0 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Mozilla Firefox (Linux - Türkçe) 11.0









  Mozilla Firefox Hakkında Bilgi

  Üreticiden : Ödüllü tarayıcı Firefox eskisinden çok daha iyi durumda. İnternette güvenle gezin; Firefox sizi virüslerden, casus yazılımlardan ve kendiliğinden açılmaya çalışan can sıkıcı pencerelerden korur. Başarımdaki artışın, kullanımdaki kolaylığın tadını çıkarın. Yola koyulmadan önce ayarlarınızı ve sevdiğiniz sitelerin bağlantılarını Firefox'a aktarmak çok kolay. Firefox'u innDirin ve internetten daha fazlasını edinin

  Firefox'un Temel Özellikleri


  Sekmeli tarama

  İstenmeyen pencereleri engelleme

  Bütünleşik arama

  Canlı yer imleri

  Özelleştirilebilme olanağı

  Güvenli ve hızlı tarama

  Firefox 3.0 Final Sürümü ile gelen yenilikler:

  Tek tıkla yer imi ekleme: Konum çubuğunun sonundaki yıldıza bir kez tıklamanızla site yer imleri arasına alınır. İki kez tıklarsanız nereye kaydedileceğini ve yapıştırılacak etiketi belirleyebilirsiniz. İşaretlenen siteleri kolayca erişilen ilgili dizinlerde (ör. "iş fırsatları" ya da "alışveriş") saklayın. Konum çubuğuna sayfa ya da yer imi adını veya etiketi yazarak kaydettiğiniz bu sitelere ışık hızıyla ulaşın. Konum çubuğunda etiketleri ve yer imi isimlerini ne kadar çok kullanırsanız sistem tercihlerinize o kadar çok uyum sağlar.

  Akıllı yer imi dizinleri: Bu devingen dizinleri Yer İmleri menüsüne ya da Yer İmleri araç çubuğuna yerleştirilerek beğendiğiniz sitelere kolay erişim sağlayabilirsiniz. Birkaç tanesini öntanımlı olarak size sunduk. Bunlardan biri en çok ziyaret ettiğiniz siteleri gösteren akıllı yer imi. Siz de Kütüphane'deki arama işlevini kullanarak kendi akıllı kısayolunuzu yaratın.

  Anlık site kimliği: Ödeme yapmadan önce alışveriş yaptığınız sitenin meşruluğundan daha emin mi olmak istiyorsunuz? Sitenin tanıtım simgesine tıklayarak sitenin kimlik özetine anında ulaşın. Bir tık sizi daha derine götürür: Siteyi kaç kez ziyaret ettiniz? Site tarafından parolanız kaydedildi mi? Şüpheli siteleri gözden geçirerek kendinizi sahtekârlıktan uzak tutun ve sitenin gerçekten kendisi olduğundan tamamen emin olun.

  Geliştirilmiş başarım: Bilgisayarınızın belleğinden daha az kullanarak sayfaları daha hızlı görüntüleyin.

  Tam sayfa yakınlaştırma: Herhangi bir sayfanın bir bölümünü saniyeler içinde yakından ve okunaklı olarak görün.


  Lisans: Ücretsiz
  Boyut: 16.6 MB
  Dil: Türkçe
  Kısıtlama: Yok
  Üretici: Mozilla









 2. Acil

  Mozilla Firefox (Linux - Türkçe) 11.0 isimli yazıya yorum yazın.





 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder