+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve İşletim Sistemleri Forumunda Windows 9 Ne Zaman Çıkacak , Windows 9 Haberi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Windows 9 Ne Zaman Çıkacak , Windows 9 Haberi

  Windows 9' un Çıkış Zamanı

  Şekil 1
  windows9.jpg
  Edindiğimiz bilgilere göre; Microsoft Windows 8′i yayınlamasa bile Windows 9 üzerinde çalışıyor. 2012 yılında Windows 7′nin yerini alacak Windows 8 ile aynı anda geliştirilmekte olan Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 9 hakkında haberler yayılmaya başladı bile. Windows 9 2015 yılına kadar hazır olması bekleniyor. Bu süre zarfında bizde bilgiler almaya çalıştıkça sizlere sunacağız.
  Windows 9 hakkında en çok söylenenler ise;

  Windows 9′un sadece 64 Bit sürümünün olacağı. Windows 8′e baktığımız zaman, x64Bit işletim sistemine taşınması, işletim sistemi içinde ki eski uygulamalar, sürücüler ve bugün ki mevcut eklentileri;32 Bit mimarisi üzerindeki tüm çalışmalar, 64 Bit tek platform üzerinde çalışacak, hareket korumalı sanallaştırma olacak. Artık tüm eklentiler programlar v.s. hepsi 64 Biti destekliyor ve artık 32 Bit işletim sistemi Windows 9 ile son bulacak

  Windows 9 Microsoft tarafından mevcut kodları sanal makine üzerinden kullanarak kullanıcıların güvenliklerini sağlayacak. Windows 9 da birleştirilmiş bir işletim sistemi olacak.
 2. Acil

  Windows 9 Ne Zaman Çıkacak , Windows 9 Haberi isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


windows 9 ne zaman çıkacak