+ Yorum Gönder
Hayvanlar Alemi ve Kedi ve Köpekler Forumunda Kedilerle Nasıl Seyahat Edilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kedilerle Nasıl Seyahat Edilir
  Kedilerle Nasıl Seyahat Edilir kısaca açıkla 2. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye

  Kedilerle Nasıl Seyahat Edilir

  Kedilerle Nasıl Seyahat Edilir hakkında yazı
  1.Önceden Planlamak

  Kedinizin durakladığınız her yerde hoş karşılanacağından emin olun. Çoğu otel ve motel evcil hayvanlara izin verir, bu yüzden güzergâhınızı planlamadan önce, ilk önce ödevinizi yapın ve kuralları öğrenin.

  2.Kedinizin Aşılarını Yenileyin

  Kedinizin normalden daha fazla riske maruz kalmasınız istemezsiniz, bu yüzden yolculuktan önce aşılarının geçerli olduğundan emin olun. Ayrıca eğer kediniz yolculukla ilgili gerginse, veterinerinize hafif bir sakinleştirici önerip öneremeyeceğini sorun. Bir sağlık belgesini ve aşı belgesini yanınızda getirin- seyahat ettiğinizde bazı durumlarda gerekebilir.

  3.Evde Seyahat Provası Yapın

  500 kilometrelik ya da daha uzun yolculuklar, kedinizin yolculuk edebilir olduğunu sınamak için fırsat değildir. Onu taşıyıcı çantasına koyun ve içinde uyumasına izin verin, daha sonra yolculuğunuzdan önce, giderek artan mesafedeki yerlere götürün. Bol ödülle yolculuğu eğlenceli bir fırsata dönüştürün, kediniz yakında seyahat ustası olacaktır.

  4.Kedinize Bir Kimlik Edinin

  ID Kimlik bilgilerinin olduğu güzel bir koşum edinin. Kart, veterinerinizle iletişim bilgileri yanında, adınız, adresiniz, telefon numaranızı içerir. Kedinizin bulunduğuna dair çağrı almanız gereken durumlarda, veterinerinizin ve sizin bulunduğunuz yerin bilgilerini de yazın. Dövme ya da mikroçip tercihi bir artıdır. Bir tasma ve koşumla kedinizi mola yerlerinde dışarı çıkarıp bacaklarını esnetmesini sağlayabilirsiniz.

+ Yorum Gönder