+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Meslek Rehberi Forumunda Gizli denetçi nasıl olunur Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Serap Yaman
  Timin Cadısı

  Gizli denetçi nasıl olunur
  Gizli denetçi nasıl olunur?

  Gizli müşteri veya daha doğru bir tanımla gizli denetçi, özellikle özel sektörde müşteriye doğrudan hizmet veren çok şubeli firma şubelerine sıradan bir müşteri olarak girerek hizmet kalitesini değerlendiren görevli. Gizli denetçiler denetledikleri birimde firmanın öngördüğü düzeyde hizmet verilip  Gizli müşteri veya daha doğru bir tanımla gizli denetçi, özellikle özel sektörde müşteriye doğrudan hizmet veren çok şubeli firma şubelerine sıradan bir müşteri olarak girerek hizmet kalitesini değerlendiren görevli. Gizli denetçiler denetledikleri birimde firmanın öngördüğü düzeyde hizmet verilip verilmediğini, müşteri ile ilgilenilip ilgilenilmediğini araştırarak durumu bağlı bulundukları merkeze raporlarlar. Bazı durumlarda gizli denetçiler bağlı bulundukları firmalarla direk değilde taşaron araştırma şirketleri ile çalıştıkları için farkında olmadan rakip ticari kuruluşlarının müşteri hizmet yapısı hakkında rakip firmaya bildirim raporu sunduklarından habersizlerdir! Teknik olarak bazı durumlarda hukuki olarak bu durumun tanımı sanayi casusluğu olarak tanımlanır.Kategori:Meslekler Kategori:Casusluk Kategori:İletişim

  Gizli müşteri veya daha doğru bir tanımla gizli denetçi, özellikle özel sektörde müşteriye doğrudan hizmet veren çok şubeli firma şubelerine sıradan bir müşteri olarak girerek hizmet kalitesini değerlendiren görevli.


  Gizli denetçiler denetledikleri birimde firmanın öngördüğü düzeyde hizmet verilip verilmediğini, müşteri ile ilgilenilip ilgilenilmediğini araştırarak durumu bağlı bulundukları merkeze raporlarlar.


  Bazı durumlarda gizli denetçiler bağlı bulundukları firmalarla direk değilde taşaron araştırma şirketleri ile çalıştıkları için farkında olmadan rakip ticari kuruluşlarının müşteri hizmet yapısı hakkında rakip firmaya bildirim raporu sunduklarında habersizlerdir.
 2. Fatma
  Administrator

  Denetim; Bir görevin yolunda yürütülüp yürütülmediğini anlamak için yapılan araştırma Ülkemizde bağımsız denetime ilişkin ilk düzenlemeler 1980’li yıllarda başlamaktadır.
+ Yorum Gönder