+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Facebook reklam virüsleri nasıl temizlenir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Facebook reklam virüsleri nasıl temizlenir?

  Facebook reklam virüslerini temizleme yöntemleri

  Maalesef ki bu reklamlar son derece sinir bozucu biliyorum kendiliğinden arkadaşlarınıza bir sürü reklam virüsleri gönderir.
  Öncelikle sakin olun. Digital dünya etrafımızı sardıkça böyle hile, hurda işlerle uğraşanların sayısı daha fazla olacak. Gerçek hayatta bile bir sürü tehlike varken, internette olmaması beklenemez değil mi?

  Herneyse. Bu spamcıların yaptığı facebook reklam virüslerinden nasıl kurtuluruz onu anlatacağım. Arkanıza yaslanın ve aşağıdaki anlatımları adım adım takip edin. Facebook reklamlarından kurtulmak için 2 yöntemimiz var. Birinci yöntemi kullanarak bunlardan kesinlikle kurtulacaksınız. Lafı daha fazla uzatmadan şu iğrenç reklamlardan kurtulalım.


  Reklamları Kimseye Gösterme

  1. Facebook hesabınıza giriş yapın.

  2. Sağ tarafda ki ok’a tıklayıp Hesap Ayarları’nı tıklayın.

  3. Sol tarafdaki menüden Facebook Reklamları linkine tıklayın.

  4. Üçüncü şahıs reklamları ayarını düzenle linkine tıklayın. Açılan sayfadaki Sadece arkadaşlarım seçeneğine tıklayın ve Hiç Kimse Yapın.

  5. Değişiklikleri Kaydet diyin. Ve artık Facebook spam reklamlarını hiç kimseye göndermeyeceksiniz.  Yukarıdaki yöntem kesinlikle işe yarayacaktır.
 2. Ziyaretçi

  ancak b,r problem daha var hesabımda değişiklik yapamıyorum.. değişiklikleri kaydet butonu çalışmıyor.. ve bu reklam olayı beni çıldırtmak üzere
+ Yorum Gönder


facebook reklam virüsü nasıl temizlenir