+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Tumblr’a nasıl kaydolunur? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Tumblr’a nasıl kaydolunur?

  Tumblr’a Nasıl Kayıt Oluruz?

  Şu son zamanlarda en çok kullanılan sosyal bloglardandır.
  Blogdan farkı sadece yazı üzerine değil, resimlerin daha ön planda olması. Peki tumblr nasıl kullanılır ve Nasıl kayıt olunur? Ona bakalım
  İlk önce;
  1. Tumblr hesabınıza giriş yapın.

  2. Sağ bölümdeki Kaydol butonuna tıklıyoruz.

  3. Açılan sayfadaki bölümleri teker teker yazıyorum. En üstteki alana e-mail adresinizi yazınız. Parola kısmına şifrenizi yazınız. Şifreyi yazmadan önce aşağıdaki makaleyi okumanızda yarar var. Ve kullanıcı adı kısmına da giriş yapacağınız kullanıcı adınızı giriniz. (Kullanıcı adında türkçe karakter ve değişik karakterler kullanmayınız. +%^+%^+% vb…)
  •Güçlü şifre nasıl oluşturulur?

  4. Başlat butonuna tıkladığınızda sizi yeni bir sayfaya yönlendirecek. Tumblr Hizmet Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum seçeneğini işaretleyiniz ve yukarıya yaşınızı yazınız. Sonraki butonuna tıklayınız.

  5. Açılan sayfada insan olup olmadığınızı anlaması için size verdiği kodu aşağıdaki bölüme yazınız. Ve bitti butonuna basınız.

  6. Evet artık blogunuz hazır. Şimdi blogumuzun kategörisini belirliyoruz. İnsanların ilgi alanlarına göre tercih yapması sonucu siteniz belirlediğiniz kategoride çıakcaktır. Bu kategoriyi doğru girmekte yarar var.

  Kategorileri teker teker tıklayarak birden fazla kategori seçebilirsiniz. Kategorileri belirleyip sonraki butonuna tıklayınız.

  7. Bir sonraki sayfada sizin kategorilerinize benzer insanların profilleri çıkacak. İsterseniz takip edebilirsiniz, bu bölümü geçebilirsiniz de.

  Ve artık blogunuza girip istediğiniz gibi düzenleyebilir ve yazı yazmaya başlayabilirsiniz.
 2. Acil

  Tumblr’a nasıl kaydolunur? isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder