+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Twitter’da takipçi sayısı nasıl arttırılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Twitter’da takipçi sayısı nasıl arttırılır

  Twitter’da takipçi sayısını artırmak için ne gibi taktikler uygularız?

  Hepimiz isteriz ki bir sürü takipçimiz olsun peki biz
  takipçileri nasıl artırabiliriz. Ona bir bakalım tabi belli başlı şartlar yok da değil.
  Twitter kendi kültürünü oluşturmuş bir sosyal platform. Kendi yazım şekli, kendine göre sistemi var. Eğer takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız bu kültüre ayak uydurmanız gerekiyor. Zamanla alışacaksınızdır. Ama takipçi kazanmak uğruna ben kendimden şaşmam diyorsanız yazıya devam etmenizi önermem.  1. Belli başlı sanatçılarla dalga geçme (Örn. Serdar Ortaç, Hilal Cebeci, Ajdar, Justin Bieber vb…)

  2. One Direction hayranlarına sevimli görünmek (Yaşları 12 ile 17 arası değişen bu genç kız kitlesi çok tehlikeli. Bir şeyi pöpüler yapmak istiyorlarsa canla başla uğraşıp yapıyorlar. Anaları bakkala gönderse gitmez ama liamın yazdıkları TT’yi fark etmresi için yapmayacağı şey yoktur.) Bunların TT yaptıklarını desteklersen hiç almadığın kadar retweet ve Fav alırsın.

  3. #takipedenitakipederim #gslilerbirbirinitakip eder gibi akımlara katılın. Eğer iyi bir uğraşla günde 1.000 ziyaretçi bile bulabilirsiniz. Tabiki yazan herkesi takibe almanız gerekiyor.

  4. Politik ve spor konularından keskin yorum yapmaktan kaçının. Sağ görüşlü iseniz sol görüşlü ziyaretçilerinizi kaybedebilirsiniz.

  5. Pöpüler twitler hakkında yorumlar girin.

  Ve en önemlisini sona sakladım. Addmefast sistemi ile takipçi kazanabilirsiniz. Aşağıdaki makaleye göz atarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 2. Ktockn1
  ismail

  Ben daha önce arkadaşlara sordum ve bana birkaç site önerdiler sonra ceza aldım sanırım şimdi hiç bir şey paylaşamıyorum ve gittikçe takipçim azalıyor ayrıca çok kişi takip edip takipçi kazanmayı da denedim o da 2000 takip edilenden sonra sınır koyuyor takip etmenize eğer yeteri kadar takipçi elde etmediyseniz
+ Yorum Gönder