+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda Çamlıbel Edaş Elektrik A. Ş. Dava açacağım. Konusunu Okuyorsunuz..
  1. Ziyaretçi

    Çamlıbel Edaş Elektrik A. Ş. Dava açacağım.
    Çamlıbel Edaş Elektrik A. Ş. Hiç bir yasal uyarrı yamadan bir faturayı geç yatırmışım diye evimin elektiriğini kasti. Kaçak elektrik kullanılıyor gerekçesiyle evimdeki saatı mecburi evin dışına çıkardı. Mahalledeki trafo yeterli değil düzensizlikten dolayı bir televizyonum, bir buz dolabım yandı. Elektrik faturalarını kesip bahçeye atıyorlar sonrada faturalar yatmadı diye hiç bir uyarı göndermeden elektriği kasip saati möhürlöyorlar. Mahalledeki elektrik kesintilerine müdahale etmiyorlar saatlerce elektriksiz kaldığımız zamanlar oluyor. Tüketici haklarına başvurdum dava açın deniliyor. Zararlarımı gidermek için maddi ve manevi tazminat davası açacağım.
    Hangi tür mahkemede dava açmam gerekiyor. Nasıl  2. Ziyaretçi

    SEn faturanın ne zaman yatacagını bilmiyormusun da fatura bekliyorsun yazıp faturaları saate bırakıyorlar tüketicinin umrundamıki fatura sen bilinçli vatandaş olsan gider tedaştan yatırırsın paranı her ay ayın kacında yatırıyosan sonrada oraya şikayetini bildirirsin trafo dengesizligi diyede bişey yoktur bi senin evindekilermi yanıyo bi akıllı sensin
+ Yorum Gönder